lekarz Jerzy Kuleta

Endokrynolog

2,4
2,5
2,5

Przyjemny to on nie jest. Po wizycie nie dowiedziałam się prawie niczego, oj przepraszam pan doktor oznajmił, że moja dolegliwość będzie mi prawdopodobnie towarzyszyła do końca życia i dokładnie wyjaśnił sposób dawkowania leku ;-) "...jedna tabletka na czczo rano..." zapytał też czy w rodzinie były przypadki tarczycy, ale odpowiedzi już nie chciał słuchać ;-) więc po co pytał? Generalnie nie wiem czy jestem zadowolona czy nie, to dopiero pierwsza wizyta, jeżeli leczenie pomoże to będę dalej jego pacjentką i tyle.

Pan doktor prawie wyrzucił mnie z gabinetu stwierdził ze tego się nie leczy (obj 24ml duża asymetria i bardzo liczne guzki)skutkiem tego -czeka mnie zabieg całkowitego usunięcia tarczycy - po dwóch latach objętość 54 ml i zlewające się guzki problemy z przełykaniem i ucisk tchawicy odradzam szukajcie pomocy u innych lekarzy

Z przykrością stwierdzam, że wizyta u dr Kulety była pomyłką. Jest po prostu nieprzyjemny, nieuprzejmy i co najgorsze - NIEDOUCZONY. Twierdzi, że ważne jest tylko i wyłącznie TSH, ma gdzieś FT3, FT4 i przeciwciała. Chorobę Hashimoto określa jako "jakieś dziwne, obcobrzmiące słowo do straszenia pacjentów". Przyjmuje "byle szybciej", po łebkach, nie pyta o samopoczucie, krytykuje podejście innych (lepszych od niego) lekarzy specjalistów. Dziękuję za takiego lekarza. Wstyd "panie doktorze".

To fakt, nie lubi gadać ale jest konkretny, rzeczowy i odpowiada na pytania. Zaletą jest, że nie stoi się godzinami pod drzwiami gbinetu. Wizyta jest krótka ale rzeczowa. Jest OK

Lekarz bardzo zle traktuje swoich pacjentow

Lekarz bardzo zle traktuje swoich pacjentow

Ja na prawdę nie wymagam, żeby lekarz był moim psychologiem, by wysłuchał moich problemów, pogłaskał i doradził. Ale jeśli podczas pierwszego spotkania nie pozwala mi nawet opowiedzieć o swoich dolegliwościach, tylko przerywa wpół zdania, wpisuje coś do komputera i milczeniem daje do zrozumienia, że wizyta dobiegła końca, to ja dziękuję. Teraz leczę się co prawda prywatnie, ale wszystko wiem: na co choruję, w jaki sposób ta choroba postępuje, co dzieje się z moim organizmem, gdy choroba nie jest leczona. Wyniki są interpretowane i tłumaczone mi "na moje", dzięki czemu leczę się świadomie. Nie jestem traktowana jak kolejna cyferka w tabelce, tylko człowiek. Nie mam dużych wymagań, bo wiem, że praca lekarza i związany z nią ciągły kontakt z różnymi ludźmi mogą z upływem lat wyplewiać z człowieka wszelką empatię. Ale człowieka tak oszczędnie gospodarującego kulturą osobistą jeszcze nie spotkałam. Odradzam.

Lecze sie u Pana Doktora od paru miesiecy. jestem bardzo zadowolona. fakt jest faktem, ze poswieca 5 minut, jednak uwazam ze nie potrzeba wiecej na przesiadywanie i gawedzenie, analizuje badania, i pod ich katem ustawia leczenie. To dobrze o nim swiadczy, ze tak bardzo ceni czas, bo dzieki temu może w jednym dniu pomoc wiekszej ilosci pacjentow. Polecam

Leczę się u dr Kulety od ładnych paru lat. Uprzedzano mnie, że jest mało "kontaktowy" ale ja jestem bardzo zadowolone, szczególnie ze względu na Jego wiedzę. Jest konkretny i zwięzły. Nie "ciaćka" się z pacjentami, to fakt, ale można z Nim nawet pożartować. Naprawdę polecam bo to świetny specjalista. Zadowolona pacjentka

To nie jest moja pierwsza wizyta w poradni endokrynologicznej, ale wydaje mi się że Dr Kuleta to jedyny lekarz w naszym mieście. Gdziekolwiek bym nie poszła wchodząc do gabinetu widzę Jego za biurkiem (a byłam już w 4 różnych przychodniach). Chyba nie jest mi dane zmienić lekarza. Zmienić chciałam właśnie z powodu traktowania pacjentów. Chłodno, bez dodatkowych badań i z maksymalnym ograniczeniem czasu. Doktor wręcz spoglądał na zegarek i patrzył w okno gdy opowiadałam o swoich objawach).

byłam tylko raz, ale wszystko wydało mi się w porządku. wizyta nie trwała wystarczająco długo, odpowiadał mi na każde pytanie, prosił o doniesienie jak największej ilości danych, wyników badań, wszystkiego co może mu pomóc w diagnozie. był uprzejmy, nawet momentami zabawny, nie mam żadnych zastrzeżeń.