dr n. med. Jerzy Pokojski

2,1
1,6
1,6
1,4

Dr Pokojski zaczyna wizytę od zapytania: "Gdzie Pani pracuje?" - jakby mialo to wplyw na przebieg wizyty. Opowiadał mi o swojej niecheci do swiadkow jechowy przy okazji wizyty. Jako kierownik Anevity na 1000leciu zachowal sie jak ostatni buc-egoista zostawiajac pacjentów na lodzie od 1 lipca 2017, nie mowiac juz o wlasnym personelu, który przez wiele lat rzetelenie wspolpracowal i zaden z pacjentów sie nie skarzyl. Tylko wspolczuc Paniom z rejestracji, ze zostaly tak potraktowane. A Pan dr? cóż - tak to jest, jak wlasna d...pa jest ważniejsza od misji lekarskiej i niesienia pomocy ludziom.

Jerzy Pokojski jest beznadziejnym i niekompetentnym lekarzem. Nie potrafi postawić prostej diagnozy. Spóźnia się, jest niemiły. Zależy mu tylko na korzyściach finansowych wynikających z obecności pacjenta. Nigdy nie daje skierowań na badania. Czas oczekiwania na receptę bez wizyty wynosi kilkanaście dni(!). Zdecydowanie nie polecam przychodni pana Pokojskiego - braki w personelu wynikające z oszczędności. System zapisywania pacjentów w zeszycie... Personel jest niemiły i opryskliwy-zupełnie jak pan Pokojski. Pozostaje mieć nadzieję, że pan Pokojski uda się na emeryturę jak najszybciej.

Czas oczekiwania na receptę bez wizyty wynosi kilkanaście dni(!).
Pozostaje mieć nadzieję, że pan Pokojski uda się na emeryturę jak najszybciej.

Nie polecam. Bagatelizuje przedkładane przez pacjenta objawy, często stwierdzając że jest to zatrucie pokarmowe. L4 nie przypisuje bo nie jest się śpiewakiem operowym lub nie pracuje sie na budowie (nawet jak przypisze antybiotyk). Lekarz nie potrafi nawet zmierzyć temperatury, pokazując wynik pomiaru 36 stopni, przy gorączce 38 (pomiar przed wizytą i na nowym termometrze zaraz po wizycie). Na prośbę o ponowny pomiar innym termometrem stwierdził, że nie ma to sensu i żadnych objawów z opisu pacjenta nie widzi.

Potwierdzam opinie większości moich poprzedników-odradzam. Pan doktor bagatelizuje informacje od pacjenta, pyta kilka razy o to samo, nie potrafi dobrze zdiagnozować, nie przepisuje badań. Kilka razy korzystałam z jego usług w poradni na Piastów 8, za każdym razem przyrzekając sobie, że to ostatni raz, ale ponieważ rzadko choruję jakoś sprawa się rozmywała. Dostawałam zwolnienia na 3,4 dni, antybiotyk na 7 i szłam niedoleczona do pracy. Mam dosyć!

nie jest lekarzem,tylko naciągaczem.nie liczy się z pacjentem .nie jest żadnym doktorem nauk medycznych tylko materialistom.

Zdecydowanie odradzam, już nigdy w życiu nie skorzystam z usług Poradni na ul. Piastów 8, gdzie Pan Doktor "urzęduje", oczywiście do pracy spóźnia się co najmniej godzinę, jest nie uprzejmy (stary dziad) a na zapalenie zatok przepisuje drogą i długą kurację antybiotykiem, twierdząc,że L4 nie przysługuje!!! bo przecież choroba w pracy nie przeszkadza:)

Pilnuje jedynie własnych interesów w czasie wizyty więcej czasu poświęca na tłumaczenie patologii w służbie zdrowia niż na pacjenta, nie zleca badań a jeżeli zleca to płatne. Stanowczo odradzam.

Doskonale stawia diagnozy i przepisuje wlasciwe leki I badania

Doskonale stawia diagnozy i przepisuje wlasciwe leki I badania

nie zleca badań,reklamuje płatne zastrzyki na grypę,jest nieuprzejmy,spóźnia się do pracy nawet godzinę