Jerzy Szaruga

Pediatra, Pulmonolog

2,7
2,5

Wszystkie złe opinie jak najbardziej popieram. Jestem świeżo po wizycie i gorszego lekarza nie spotkałam. Podejście do małego pacjenta i jego rodziców gburowate i nieuprzejme. Pacjent to zło konieczne. Zdecydowanie odradzam a te dobre opinie to faktycznie chyba pisał on sam.

Takiego podejścia i postawy do pacjenta, jakie prezentuje Pan doktor, życzyłbym sobie i innym u każdego lekarza. Chociaż byłem tylko osobą towarzyszącą mojej mamie, jestem pełen uznania i szacunku.

Profesjonalista a przy tym mily i cieply czlowiek. Polecam bardzo! Nie wiem skad takie zle opinie ja jak najbardziej polecam, pozdrawiam.

uczciwy i dobry człowiek - lekarz - pomaga i mnie i dzieciom, dla mnie to prawdziwy doktór Judym, przyjeżdża na wizyty domowe - co w tym kraju nie jest normą - rozumie nawet nerwicowców. Dużo zdrowia życzę Panu.!!!

Bardzo dobry lekarz, ma szeroką i rozległą wiedzę, Bardzo kompetentny. Potrafi pomóc i doradzić. W obyciu specyficzny jednak jego trafne diagnozy wygrywają z nastrojem.

doktor robi wszystko na odwal i jak najszybciej. Zdecydowanie nie polecam!

doktor robi wszystko na odwal i jak najszybciej. Zdecydowanie nie polecam!

Od dziecka poił mnie antybiotykami aż poleciały mi zęby.Nie potrafi leczyć.Nie mam do niego zaufania.

Broń Boże !!! Nie polecam. Niuprzejmy, złośliwy. Trktuje pacjentów jak intruzów którzy zawracają mu nieppotrzebnie głowę. Pozytywne opinie pisał chyba on sam i jego rodzina.

Dobry lekarz, pomógł mojemu 5-cio miesięcznemu dziecku wyjść z alergii białkowej Również i mnie matkę skutecznie uswiadomił jak wazne jest karmienie pieresią , nawet przy tak ostrej alerii dziecka. Czasami w obyciu oschły, to nie przeszkadza , bo wydaje właściwe dignozy.

Bardzo dobry Lekarz rodzinny, niejednokrotnie pomógł mojej rodzinie, dobra diagnoza. Musze jeszcze dodać że pomaga (skutecznie) wyciągać ludzi z nałogu tytoniowego!