dr n. med. Jerzy Wydmański

Onkolog, Radioterapeuta

rzeczowy i konkretny lekarz, leczę się od 6 lat - choroba wykryta dość późno, są wznowy, nie obiecuje cudów, ale mówi, że cały czas możemy coś zrobić, znaczy leczyć, dopóki było możliwe leczenie chirugiczne współdziałał z chirurgami,

Wspaniały CZŁOWIEK.Bardzo ematyczny, o dużej intuicji i dogłębnej wiedzy lekarz. Bezpośredni,szczery, miły i uprzejmy dla pacjentów. Wyciągnął kilkakrotnie moją mamę z krytycznych i wydawałoby się bez szans na ratunek sytuacji. Z każdej wizyty u niego pacjent wychodzi podbudowany i chce walczyć z chorobą. To lekarz, który rozumie, że liczy się również jakość życia pacjenta. Oby wszyscy lekarze byli tacy. Niedawno został profesorem (!), ale nadal jest tym samym niosącym pomoc i wiarę w zwycięstwo nad rakiem człowiekiem.

Wspaniały człowiek ,lecze się u NIEGO :-)))

Wspaniały człowiek ,lecze się u NIEGO :-)))

Wspaniały, wybitny specjalista, WIELKI CZŁOWIEK ! Leczy mojego tatę, doskonale wyczuwa każdego pacjenta i wiem, że tylko On może pomóc

Wspaniały, wybitny specjalista, WIELKI CZŁOWIEK !

Dobry,ciepły, serdeczny, otwarty.Po prostu nie sposób przy nim nie wyzdrowieć.Coś o tym wiem. Serdecznie pozdrawiam i polecam. "Numer jeden"

"Numer jeden"

Wspniay człowiek uratował życie mojej mamie,

Wspniay człowiek uratował życie mojej mamie,

gorąco polecam jako specjalistę i jako człowieka.jest serdeczny. bardzo kompetentny, rzeczowy. nie wprowadza niepokoju. potrafi spokojnie porozmawiac a pacjent czuje sie, że jest traktowany indywidualnie.

Najlepszy onkolog na śląsku! Pomógł mnie i wielu moim znajomym. Świetny specjalist. Rzeczowy, uprzejmy, potrafi wytlumaczyc wszystko tak, ze osoba nie zwiazana z medycyna (jak ja) jest w stanie zrozumiec o co w tym wszystkim chodzi. Dziekuje i pozdrawiam!

budzi ogromne zaufanie ,widac ze swoja prace jak i ludzi lubi, leczenie przebiega sprawnie szybko i daje efekty

doskonały specjalista,dobry i mądry człowiek

doskonały specjalista,dobry i mądry człowiek