Joanna Ciszewska-Tabora

Endokrynolog, Internista

Pani doktor była bardzo niezadowolona ,że mam już wyniki badań i USG zalecone przez internistę, wogóle nie spojrzała na USG, nie wyjaśniła mi wyników ,nie zadała żadnych pytań.Wypisała receptę ,kazała przyjść za 3 miesiące i skasowała 100 zł.Wszystko odbyło się bardzo szybko,(ponieważ w poczekalni czekało jeszcze kilkanaście kobiet),więc sama też nie mogłam o nic zapytać czując presję pośpiechu.Generalnie szukam innego lekarza.

Polecam jak najbardziej! Bardzo miła Pani dla pacjentów, i naprawdę aż chce się ufać takiemu lekarzowi! POLECAM! A przede wszystkim szybkie terminy przyjmowania! U innych kolejki po 3 miesiące, a tutaj wizyta z dnia na dzień.

Pani Doktor godna polecenia. Pomogła mi się wyleczyć i urodzić zdrowego dzidziusia. Bardzo miła i uprzejma, zawsze uśmiechnięta. Potrafi porozmawiać, wysłuchać no i wyleczyć...

Pani Doktor od pierwszej chwili jest osobą miłą i przyjazną na czym mi również zależało.Po przeanalizowaniu mojego przypadku dokładnie wytłumaczyła mi na czym będzie przebiegać leczenie, zleciła również dodatkowe badania, które potwierdziły jej wcześniejsze przypuszczenia i od razu rozpoczęła leczenie. Po ok 3 miesiącach moje wyniki ustabilizowały się. Leczę się ponad 1,5 roku u Pani Doktor i wyniki mam książkowe, teraz tylko przychodzę co ok pół roku na kontrolę. Wiem, że kiedy będę planować ciążę muszę być pod stałą kontrolą endokrynologa lecz mimo wszystkich obaw wiem również,że Pani Doktor poprowadzi moją ciążę w bardzo profesjonalny sposób. Szczerze polecam.

Odwiedziłam Panią doktor, ponieważ skończyły mi się leki (a moja endokrynolog była akurat niedostepna) i chciałam poznać jej zdanie jak długo jeszcze je mam przyjmować i ewentualnie żeby wypisała mi leki... Pani doktor wysłauchała mnie a potem zaczeła opowiadac to co jej przed chwila powiedziałam o mojej chorobie... czxeyli nic konkretnego sie nie dowiedziałam, nawet mnie nie dotknęła a o usg nawet nie wspomne... wypisała recepte i skasowała 100zł! a innych kasuje 80zł! więc nie wiem o co chodzi?! wiec niezła kasa jak za wydanie recepty! powiedziała, ze badania najlepiej robic w Opolu bo w mojej miejscowosci sa mało wiarygodne... jasne....zdecydowanie NIE POLECAM!!!

U pani doktor leczę się kilka lat. Co jakiś czas robiła mi USG . Zawsze wychodziło tak samo, czyli nie najgorzej. Wyniki TSH uregulowane. Nagle przypadkowo w innym gabinecie zrobiłam sobie USG tarczycy. Wyszło duze wole zamostkowe. Jak to zinterpretowqać

MAM PYTANIE- GDZIE PRZYJMUJE PANI DOKTOR PAŃSTWOWO? BĘDĘ WDZIĘCZNA. PROŚBA- NA MIALA- ragazza2@op.pl dziekuje!!!

Zbyt kompleksowo podeszła do mojego przypadku. Zła diagnoza, złe leczenie i mało co nie wylądowałam na tamtym świecie

Pani Doktor do mojej choroby podeszła rutynowo, dlatego też nie trafiła z diagnozą . W wyniku tego wystąpiły duże komplikacje i oporność w leczeniu tarczycy

SPOKOJNIE MOŻNA POLECIĆ PANIĄ DOKTOR . RZECZOWA , PRZY TYM MIŁA. POTRAFI ROZMAWIAĆ Z PACJENTEM .