Joanna Gonet-Sebastianka

Pani doktor Sebastianka jest świetnym ginekologiem. Nie spotkałam drugiego tak dobrego lekarza. Podczas badania jest dokładna , rozmawia z pacjentem, tłumaczy wszystko, rozumie potrzeby kobiet, potrafi uspokic a nie straszyc jak to robi wiekszosc lekarzy. Naprawdę dba o swoje pacjentki. Zawsze można do niej zadzonic i zapytac o rade, służy pomocą i nigdy nie odmawia. Nie znajdzie drugiej tak miłej osoby.

Super kobieta, przejmuje się swoimi pacjentkami, potrafi odebrać telefon nawet podczas urlopu i odpowiedzieć na pytania, doradzić.

Najwspanialsza ginekolog na całym podkarpaciu!!!Miła,ciepła kobieta,polecam w 100%.

Nie moge powiedziec zlego zdania o pani doktor gdyz bardzo mi pomogła z ciążą. jestem baaaaaaaaaardzo zadowolona z wizyty u n iej polecam szczerze wszystkim

Witam!!!Ja jestem bardzo zadowolona z usług tej pani doktor,prowadziła dokładnie i szczegółowo moją ciąże komplet badan bardzo dbała by było wszystko w porządku.Rodziłam w jaśle bardzo fachowo sie mna zajęła miałam rodzic naturalnie dostałam oksytocyne na przyspieszenie porodu ale żle zareagowałam miałam bardzo wysokie cisnienie do tego duze dziecko,nie zaryzykowała i zrobiła cesarkę.Po wszystkim często mnie odwiedzała i pytała jak się czuję ja i maleństwo.Jeśli chodzi o mnie to polecam!!!

dla mnie doktor Sebastianka jest bardzo dobrą doktorką.prowadziła ona moje trzy ciąże teraz w ostatniej 2011 trafiłam na oddział do jasła bo miałam straszną anemie pani doktor cały czas się mną opiekowała.póżniej w grudniu gdy byłam już po terminie okazało sie ze porodówka w jaśle jest zamknięta.trafiłam do krosna w krośnie nikt sie mna nie interesował dopiero po telefonie do pani doktor jeden z lekarzy zaczął sie mna interesowac wystarczył jeden telefon.bo gdyby nie to to nie wiem co by sie stało z moja córeczka wody juz były zielone.

Absolutnie fantastyczna ginekolog. Jesli mam jakies ale to jedynie odnosnie warunkow w poczekalni w jej krosnienskiej przychodni. Trudno tu pomiescic 15 osob na raz (a czesto jest tak tloczno). Brakuje tez krzesel dla pacjentow, a na wizyte dlugo sie czeka. Poza tym same plusy.

TA pani nie traktuje pascjetek jak ludzi tylko jak rzecz nie potrafi byc delikatna nie warto sie do niej wybierac

Polecam ta pania doktor, super jest :) prowadziła moja ciąze i niemam złych wspomnien wrecz przeciwnie same dobre... polecam :):)

Pani Joanna Gonet-Sebastianka dla pacjenta jest tylko i wyłącznie miła, jest osoba niekompetętną, nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu ciąży, a już wogóle o wykryciu jakichkolwiek wad dziecka, nie polecam nikomu. Ta Pani przez cala ciąże zapewniała mnie że z moja dzieckiem jest wszystko wporządku, niestety dziś zostaliśmy sami z mężem nasze maleństwo zmarło po 11 dniach z powodu wielu wad ktorych ta Pani nie zauważyła, co było nie możliwe do nie zauważenia po stwierdzeniu Profesorów Ginekologów. Potrafi być tylko i wyłącznie uprzejma, nie ma zielonego pojęcia o swojej pracy. Nie polecam żadnej kobiecie, której zależy na profesjonalnej opiece nad nią i jej maleństwem. Nie pozwólmy żeby ktoś taki leczył!!!