dr n. med. Joanna Goździk

Reumatolog, Internista

2,6

Pani doktor bardzo dobra. Konkretna, wnikliwa, dokładnie badająca,doradzajaca. Było kilka wizyt i cieszę się, że trafiłam do TEJ PANI DOKTOR

Pani doktor nie dosc ze nie mila to jeszcze nie slucha co sie do niej mowi, moj problem zostal mi z glowy wybity, juz po 1 wizycie pani doktor potrafi stwierdzic czy czlowiek jest zdrowy czy nie. Bunczuczna i o wysokim mniemaniu o sobie. Nie polecam.

KILKA WIZYT jak na razie więc do końca sie nie wypowiem ,ale jest kompetentna i wymaga ścisłego wykonywania zaleceń (bo o to chodzi w leczeniu )Wypowiem sie po ponownych wizytach i dalszej kuracji .starababa

Bardzo kompetenta lekarka, poswieca dużo czasu pacjentowi - dokładnie bada, stawia trafne diagnozy, a to czy jest sympatyczna nie ma aż takiego znaczenia - ważniejsze sa kompetencje

wyjatkowo antypatyczna ,na jakiekolwiek pytanie odburkuje cos pod nosem ,ma chyba zbyt duze mniemanie o sobie bo przyjmujac pacjentow zuje gume co swiadczy o lekcewazeniu pacjenta a wchodzac do gabinetu ma sie wrazenie ze pani doktor siedzi tam za kare zdecydowanie nie polecma Aga.

zdecydowanie nie polecma
Aga.