lekarz Joanna Jarosz-Wysokińska

Pani Doktor sprawia wrażenie wiecznie niezadowolonej, wydaje się, jakby siedziała tam za karę, jest bardzo nieuprzejma. Kiedy zadawałam jej jakieś pytanie, odpowiadała mi z wyrzutem, jakbym nie miała prawa się niczego dowiedzieć, a kiedy to ja odpowiadałam na pytanie zadane przez Panią Doktor, nie dała mi dojść do słowa i przerywała mi w połowie zdania. Nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak, czy jak, ale moim zdaniem nie ważne czy lekarz darzy Cię sympatią czy nie, powinien być uprzejmy i starać się pomóc. Nie polecam

nie polecam, poświęcony czas zero,byleby odchaczyć wizyte, nie uprzejma, zero empatii, od razu polecona operacja a możliwości jest o wiele wiecej..

Bardzo chcialabym podziekowac za doprowadzenie mojego barku prawej reki do normalnosci.przypomne ze od 2lat meczylam sie chodzilam po lekarzach wbijalam cortizon fizjoterapia i wszystko co tylko.Jednak P.doktor wziela w swoja reke Fale Uderzeniowa i tak mi dala popalic do bolu...ale Warto bylo3×pocierpiec.polecam i zachecam na wizyte do Tej Specjalisty.dziekuje.