lekarz Joanna Koźlak

Psychiatra

Nie ma z pania lekarz kontaktu w razie potrzeby. Raczej traktuje z gory i z wyzszoscia. Znam lepszych psychiatrow. Alek

Alek

Dla mnie byla okropna!!!!!! czytalam te komentarze i wszyscy tu tak slodzicie tez dalam sie na te wasze opinie nabrac !!!!!!!!!!!! Potraktowala mnie z poczuciem wyzszosci i pogarda jak jakas ****** z dworca .... Okropna kobieta wszystkim odradzam.

Profesjonalna w swoim postępowaniu. Ma wiedzę i wyczucie. A nade wszystko jest bardzo ładna!!!

Wspaniała jako człowiek, lekarz.Pomocna.Uważam za doswiadczonego lekarza pomimo młodego wieku.Lecze sie u Pani juz kilka lat. Nie mam wobec stosunku zachowania, leczenia, czasu mi poswięconego, wiedzy żadnych zastrzeżen.jest zaufanym psychiata.polecam wszystkim potrzebujacym pomocy takiego lekarza.

Wspaniały specjalista psychiatra

Wspaniały specjalista psychiatra