lekarz Joanna Krzyżanowska-Zbucka

Psychiatra

Jestem pacjentem z Zespołem Aspergera oczekiwałem od pani Doktor Pomocy której nie otrzymałem nie przeczytała nawet histori mojej choroby ciągle była nieobecna na oddziale nieczuła na cierpienie drugiego człowieka bez namysłu podejmuje nieodpowiedzialne decyzje które mogą zawarzyć na czyimś życiu nie polecił bym jej żadnemu choremu człowiekowi do dzisiaj czuję do niej ogromny żal.

Bardzo zły psychiatra umiejący rozpoznać tylko jedną chorobę: schizofrenię - bo tym tym się zajmuje w swoim podstawowym miejscu pracy tj. w IPiN w Warszawie.

WSPANIAŁY ODDANY LEKARZ NA ODDDZIALE NR 10 W INSTYTUCIE NEUROLOGII I PSYCHIATRII W WARSZAWIE,JEST BARDZO DOBRYM SPECJALISTĄ ,KOMPETENTNA,