lekarz Joanna Madej

Chirurg dziecięcy

Zdecydowanie polecam. Miła, kompetentna, bezinteresowna. Znakomite podejście do dzieci. Prawdziwy lekarz z powołania.

Bardzo konkretna,bezinteresowna,profesjonalnie podeszła do naszego przypadku i tylko dzięki jej pomocy nasz synek jest już zdrowy.Polecam

Polecam, całego serca!!! Doktor bardzo miła, zna się na rzeczy, fachowa, tacy powinni być lekarzem nie oczekują niczego w zamian!

Jak wiemy lekarze są bardzo różni. Pani doktor Madej, według mojej oceny jest dobrym człowiekiem, co uważam jest istotne w tym zawodzie. Choć chodziłam z synkiem do niej na wizyty nie płatne, to nie odczułam, że traktuje nas inaczej. Każdy mój tel. odebrała i zawsze powiedziała co robić. Zawsze mogę podejść do niej jeśli coś będzie mnie niepokoić - to jej słowa. Polecam!!!!!

Całkowicie oddana swojej pracy ! Wspaniały specjalista ! Dziękujemy za czas i "serce" które oddała Pani żeby pomóc naszej córeczce ! Dziękujemyyyyyy:)!!!!

Miła uprzejma, fachowa porada, to była nasza kolejna wizyta u kolejnego lekarza. Na pewno do niej wrócimy w razie potrzeby. Polecam.