lek. med. Joanna Majda

Neurolog

2,9

Nie polecam.. W szpitalu była bliska mi osoba, pani doktor nie udzieliła żadnych konkretnych informacji, była niemiła i nie umiała wytłumaczyć i wyjaśnić stanu pacjenta..

Pani Doktor szybko i trafnie podejmuje decyzje tak co do sposobu diagnozy jak i leczenia choroby. Jej podejśie do problemów zdrowotnych pacjenta jest kompleksowe, oparte na dokładnym badaniu i analizie wynikow badań specjalistycznych.Pani Doktor ma dużo cierpliwości, życzliwości i ciepła. Jest kompetentna i godna zaufania.

Nie polecam tego lekarza ze wzgledu na negatywne podejscie do rodziny pacjenta nieumiejetnosc rozmowy z rodzina pacjenta jak rowniez zbywanie na kazdym kroku i znikomy przejaw zainteresowania pacjentem.Pani doktor nie potrafi odpowiedziec skladnie na zadawane jej pytania dotyczace zachorowania pacjeta ktorego ona jest lekarzem prowadzacym wrecz ma pretensje ze takowe zostaly zadane.Bylam rozczarowana leczeniem czlonka mojej rodziny w Szpitalu G.Narutowicza!

ponad to co w ocenach należy dodać, że Pani Doktor jest bardzo troskliwa:-)

ponad to co w ocenach należy dodać, że Pani Doktor jest bardzo troskliwa:-)