dr n. med. Joanna Siwiec-Prościńska

Okulista dziecięcy

Proszę omijać panią doktor z daleka nieuprzejma , oddała mi dziecko po zabiegu i nie wiem co dalej . Badanie odbywa się w pokoju gdzie jest pięcioro pacjentów. Pani doktor traktuje wszystkich z góry , a myślałam , że czasy takich lekarzy minęły.

nic nie wiem niestety sory ale nie chcę o tym mówić

nic nie wiem niestety sory ale nie chcę o tym mówić

Pelen profesionalizm, wzbudza zaufanie i nie mam zastrzezen.

Pelen profesionalizm, wzbudza zaufanie i nie mam zastrzezen.

U zezującego dziecka, którego matka i dziadek mieli ten sam problem i nawet operację oka, pani doktor stwierdziła, że to nic takiego, może samo minie. Zez był bardzo widoczny, wszyscy zwracali na niego uwagę. Wizyta to strata czasu, nie potrzebujemy kolorowych zabawek w poczekalni i odprowadzania do drzwi, chcieliśmy rzetelnej diagnozy, a tutaj tego zabrakło. Umówiliśmy się na wizytę do dr Bogusławskiej (NFZ) i jesteśmy zadowoleni. Nie ma pocieszania, od razu przystąpiono do leczenia, dziecko noci okulary i mamy nadzieję będzie lepiej.

Wielki szacunek, pełen profesjonalizm, ta Pani rozumie co to znaczy być lekarzem

Zdecydowanie nie polecam .Uważa,że nie należy tłumaczyć pacjentowi i rodzicom , bo tylko lekarz jest mądry . Jest po prostu nieludzka .