lekarz Joanna Stec

Dermatolog

bardzo dobry dermatolog. Widzi problemy i potrafi je leczyć nawet jeżeli nie należą do najłatwiejszych. Pomogła mi w moich dolegliwościach (przed nią próbowało trzech innych dermatologów, nie byli z piotrkowa)

jestem jej pacjętką od 27lat jest zawsze ze mną pomocna uczciwa ma indywidualne podejście do pacjęta bardzo życzliwa osoba cenie w niej fachowość i bezwzględną pomoc dla pacjęta bardzo polecam w leprze ręce niemożecie trafić

Kompetentny lekarz, choć po dwóch wizytach mój problem nie został w zupełności rozwiązany.

Pani Joanna Stec jest świetną specjalistką. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta.