lekarz Joanna Szczepańska

Nie wyobrażam sobie opieki medycznej innego lekarza.Godna zaufania i polecenia.

Nie wyobrażam sobie opieki medycznej innego lekarza.Godna zaufania i polecenia.

Moje niskie oceny spowodowane są głównie zachowaniem Pani Doktor względem pacjenta. Dla mnie wygląda to na postępującą "manię wyższości". Złośliwe żarty, którymi kwitowała każdy objaw mojej choroby, o którym opowiadałem były po prostu nie na miejscu. Tym bardziej, że okazało się, iż nie jest to (tak jak usilnie wmawiała mi Pani Doktor) choroba psychiczna, tylko groźna choroba układu oddechowego. Może miała gorszy dzień akurat jak miałem wizytę, ale tak mnie zniechęciła do swojej osoby, że na pewno do niej nie wrócę.

Super lekarz. Kompetentna i bardzo sympatyczna.Fachowe i skuteczne leczenie. Godna polecenia. Jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor. Strzał w dziesiątkę. Widzę efekty zastosowanego leczenia. Trafna i szybka diagnoza, profesjonalne podejście do pacjenta.

super lekarka - polecam. Pamięta pacjentów - co się rzadko zdarza

super lekarka - polecam. Pamięta pacjentów - co się rzadko zdarza

super lekarka. dobry kontakt z pacjentem i przejmuje sie nim. zaangazowana.

super lekarka. dobry kontakt z pacjentem i przejmuje sie nim. zaangazowana.

Zdecydowanie najlepsza lekarka, u jakiej kiedykolwiek byłam. Jest uprzejma, bardzo dużo wie i, w przeciwieństwie do wielu innych, naprawdę przejmuje się pacjentem. Zdecydowanie polecam!

Super lekarz!!! Życzliwa pacjentowi, duża wiedza i bardzo sympatyczna.

Super lekarz!!! Życzliwa pacjentowi, duża wiedza i bardzo sympatyczna.

Jest Super! Podchodzi do pacjenta kompleksowo i rzetelnie. Jeżeli problem jest złożony, nie zadowala się pierwszym rozwiązaniem tylko drąży temat w celu znalezienia najlepszego rozwiązania.

Po pierwszej wizycie u Pani doktor jestem pod ogromnym wrażeniem, w końcu trafiłam na kompetentnego lekarza i wiem, że tylko u niego chcę się leczyć!

Niesamowita Pani Doktor. Super podejscie do pacjenta ! Od poltora roku bylam zbywana przez lekarzy z powodu nieustajacycj stanow podgoraczkowych, a Pani Joanna naprawde chce pomoc i szukamy przyczyny.