lek. dent. Joanna Urban

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Jestem zachwycona moją nową dentystką.Mam nadzieję ,że tak będzie już zawsze.Pierwszy raz siedząc na fotelu dentystycznym nie czułam paraliżującego stresu ,który towarzyszył mi od lat szkolnych.Polecam wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chodzimy do tej doktorki od roku i jest super.Mały troche jęczy,ale dajemy radę i mamy mleczaki prawie wyleczone.Ceny konkurencyjne do innych gabinetów- za tyle gadania i wygibasów przy małym to super cena.

Świetna lekarka.Polecam!!!Do dzieci ma super podejście-ma fajne pacynki dla dzieci.Moje dzieciaki uwielbiają dr.Asie.Zobaczcie sami.

Od wielu lat jesteśmy całą rodziną zapisani do Izodentu gdzie pracuje dr Urban.Wcześniej wszystkie moje dzieci podlegały pod opiekę dr Strzyżewskiej(mama dr Urban),która leczyła je kompleksowo od ortodoncji po leczenie zachowawcze-stawała na głowie by ratować a nie wyrywać wszystkie zniszczone zęby.Życzę każdemu aby na swojej drodze spotykał tylko takich wspaniałych lekarzy.Polecam każdemu i mam nadzieję ,że znajdzie się również w gronie wielu stałych zadowolonych pacjentów.Polecam.

Gratuluję wszystkim wyboru!Poszłam do dr Urban z polecenia koleżanki i nie żałuję!!!!!!!!!!

Jestem zachwycona!Byłam na wizycie wczoraj i pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem do pacjenta.Miła atmosfera sprawia,że zupełnie zapomina się w jakim celu się tam poszło.Dentystka jest bardzo delikatna więc obeszło się bez znieczulenia.Przez cały czas tłumaczyła co będzie robić i dlaczego.Ząb został zrobiony z każdej strony i wygląda jak nowy.Polecam!

Dentystka należy do najmilszych lekarzy z jakimi miałem kontakt,a do tego zna się na rzeczy.Wypełnienia pięknie założone,dokładnie wypolerowne.Zęby mądrości wyrwała bez żadnego problemu-a kierowali mnie do chirurga.ZŁOTA RĄCZKA ;-)))

Polecam Panią doktor.Delikatna,miła,kompetentna.Nic dodać,nic ująć.Zgadzam się z pozostałymi opiniami.

SUPER DENTYSTKA.POLECAM WSZYSTKIM OSOBOM ,KTÓRE OMIJAJĄ GABINET STOMATOLOGA DUŻYM ŁUKIEM TAK JAK JA.BEZBOLEŚNIE,PROFESJONALNIE,PROFESIONALNIE-PEŁEN KOMFORT.

Zgadzam się z resztą opini na temat Dr Urban.Polecam.

Zgadzam się z resztą opini na temat Dr Urban.Polecam.