lekarz Jolanta Bulińska

Jestem pod wrażeniem pracy p. doktor. Spokojna, wszystko wytłumaczy, patrzy na pacjenta w sposób całościowy. Młodzi powinni się od niej uczyć kontaktu z pacjentem.

Mam zgoła odmienne zdanie. Trafiłam dziś przez przypadek do pani dr Bulińskiej. Pani dr podeszła do sprawy całościowo, wskazała na możliwe przyczyny schorzenia i odesłała do specjalisty. Doraźnie przepisała co mogła. Oczywiście, zgadzam się, sporo pisała w karcie, ale też wytłumaczyła co i jak, często zadawała pytania z różnych dziedzin i mam wrażenie, że trafiła w sedno, czego od innych lekarzy nie dostałam. Wg mnie miła, ciepła, cierpliwa.

mam dokładnie to samo zdanie. Chodzę już 3 tydzień z bólami do p. doktor a na razie ani diagnozy ani porady ani żadnego leku. Nic. W dodatku mam wrażenie jakby moja obecność jej przeszkadzała.

Z przykrością stwierdzam, że pani Jolanta Bulińska wydaje się osobą bardzo nieuprzejmą i nieprzystępną. Przychodzi człowiek z jakimś problemem, z nadzieją, że zostanie wysłuchany i udzieli mu pomocy, a pani Jolanta potrafi się nawet słowem nie odezwać, nie mówiąc już o kontakcie wzrokowym. W trakcie wizyty lekarskiej, która trwa powiedzmy 10 minut, 9 minut to krępująca cisza, podczas gdy pani doktor skrzętnie notuje coś w swoich dokumencikach. Dobór leków odbywa się z pomocą książeczki, co średnio wzbudza zaufanie do kompetencji. Gdyby pacjent nie zapytał co mu dolega, pewnie nawet by się nie dowiedział na co choruje. A uprzejmość? Zakładam, że dla owej pani doktor to jakieś obcojęzyczne słowo...