lekarz Jolanta Ćwioro-Mulak

Lekarz rzeczowy i konkretny. Wytłumaczył w czym problem,, odpowiadała na zadane pytania bez problemu. Polecam zdecydowanie tego okulistę i w razie potrzeby w przyszłości również skorzystam z usług pani doktor :)

Okulista, który naprawdę zauważa cierpiącego pacjenta, indywidualne podejście do chorego, prawdziwe zainteresowanie. Do tego świetny fachowiec z wielką wiedzą, dziękuje Pani Jolanto

Profesjonalnie i bezboleśnie, a przy tym bardzo miło. Doprowadziła moje oczy do porządku . Do tego nowoczesny gabinet. Naprawdę polecam.

Należę do osób bardzo wymagających, które wielokrotnie zawiodły się na tego typu gabinetach. Ten okulista to prawdziwa REWELACJA-gorąco polecam!!!

po ostatnim okuliście straciłem wszelką nadzieję, że jeszcze kiedyś zaufam jakiemuś lekarzowi ale tej Pani dr można powierzyć swoje oczy. Polecam!

Jestem bardzo zadowolony z leczenia u pani okulisty Ćwioro-Mulak. Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo miła atmosfera Medixu, niewygórowane ceny. Polecam wszystkim!

Profesjonalny zakres usług w przystępnych cenach , bardzo miła okulistka . Jestem bardzo zadowolona że znalazłam taki gabinet . Bardzo gorąco polecam i pozdrawiam !!!

Jestem bardzo zadowolona! Regularnie, od paru lat chodzę do Pani Doktor Ćwioro-Mulak . Zawsze wszystko opowie zanim coś zrobi żebym się nie wystraszyła ;)

Rzetelna i profesjonalna okulistka, do tego bardzo sympatyczna. Jestem jej pacjentka os kilku lat i moge polecic Pania doktor z czystym sumieniem.

Dr. Ćwioro-Mulak znam już od 10 lat . Czuwa nad wzrokiem mojej córki. Wszystko poszło po naszej myśli. Teraz jak jest potrzeba to cała rodzina odwiedza gabinet w Medixie, nawet moja babcia. Fachowy sprzęt do diagnozy, profesjonalny gabinet. Polecam jak najbardziej , dziękujemy.