Jolanta Kasperkiewicz-Skałecka

Internista, Pulmonolog

wspaniały lekarz, troskliwy z wielkim sercem . Opiekowała się mną doskonale w ciężkich chwilach. Pani Doktor dzięki za wszystko. Polecam i dziękuję.

Polecam, bardzo fajna pani doktor, jestem w stu procentach zadowolona z pomocy, diagnoza trochę trwała, ale najważniejsze że pomogła i już jest wszystko ok!

Bardzo ludzkie podejście do pacjentów,zawsze uśmiechnięta.Nie spotkałam w żadnej przychodni takiego lekarza żeby tak interesował się chorymi, na każde nurtujące pytania uprzejmie odpowiadała. Jest to osoba wykształcona,ale prostych ludzi traktuje z szacunkiem.Dziękuję bardzo Pani Doktor za opiekę. Pacjentka

JA RÓWNIEŻ POLECAM WSZYSTKIM !!! Bardzo sympatyczna kobieta. Kontaktowa. Profesjonalistka. Zawsze potrafi dobrać odpowiednie leki. Bardzo ludzka.

NAJLEPSZY LEKARZ PULMONOLOG ...!!! ODDANA PACJENTOWI, ZAWSZE TRAFIONA DIAGNOZA. KAŻDEMU POLECIŁBYM PANIĄ DOKTOR . TO LEKARZ Z BARDZO DUŻYM DOŚWIADCZENIEM. URATOWAŁA NIEJEDNO LUDZKIE ŻYCIE ....... MICHAŁ T. WROCŁAWIANIN

Bardzo dobra lekarka !!!! Bylem pacjentem i mogę tak śmiało powiedzieć,poniewaz odwiedzilem z moimi problemami kilku lekarzy,ale wszyscy pompowali we mnie tylko antybiotyki . Pomimo to odwiedziłem dr Kasperkiewicz bo czułem że mój problem zdrowotny można było inaczej rozwiazać. Teraz wiem że jestem w dobrych rękach.

Bardzo polecam.Pomogła mi po miesiącu tułania się od lekarza do lekarza. Diagnoza od razu trafna,leczenie skuteczne.Do tej lekarki trafiłam z polecenia znajomej którą też leczyła z powodzeniem. Miła Pani , wizyta tania.

Lekarz, który ma fach w ręku. Nie wiedziałam, że obok mojego bloku jest taka fajna przychodnia i przyjmuje w niej taka fajna lekarka. Wszystkie leki, które mi przepisała dostałam w dobrej cenie. Polecam dr Jolantę Kasperkiewicz z Centrum Diagnostyki Medix.

Najlepszy pulmonolog w mieście z bardzo dobrze wyposażonym sprzętem medycznym. Miła obsługa. Pani doktor wykonuje badania na miejscu. Od razu została postawiona diagnoza oraz miałam dobrane leczenie. Serdecznie polecam

Wspaniały lekarz. Warto sie u niej leczyć. Proponuje profilaktykę. Woli zapobiegać wszelkim chorobom, a to sie zdarza bardzo rzadko wśród lekarzy. Dzięki stosowanym lekom w tym roku jeszcze ani razu nie byłam przeziębiona. Składam wyrazu szacunku dla dr Kasperkiewicz.