lekarz Jolanta Malinowska

Neurolog

Karierowiczka, myśli tylko o sobie, kontakty utrzymuje tylko z tymi z którymi ma interesy, brak u niej taktu, a gdzie etyka lekarska.

Bardzo dobry lekarz, nie odmawia pomocy jak czynią inni lekarze. Bardzo kompetentna i urocza pani dr.. Polecam!!!!

Bardzo dobry lekarz, nie odmawia pomocy jak czynią inni lekarze.
Bardzo kompetentna i urocza pani dr..
Polecam!!!!

proszę o kontakt telefoniczny do Pani dr Jolanty Malinowskiej

proszę o kontakt telefoniczny do Pani dr Jolanty Malinowskiej

polecam Panią dr Malinowską.Proszę nie zwracać uwagi na ostatnią negatywną opinie .Dzięki Pani dr funkcjonuję i jestem jej bardzo wdzięczna.Leczę się od 2003 roku i nigdy bym nie poszla do innej dr .Mało tego pracuje u Pani dr przesympatyczna pielegniarka i oczywiscie na pochwałę zasluguje przemiły ,sympatyczny malżonek,zawsze uśmiechnięty i takich ludzi naprawę Nam pacjentom ,jeżeli chodzi o rehabilitację...

Za mało czasu poświęca pacjentowi .To z pewnoścą wina że jest zbyt dużo chorych ,w przychodni panuje chaos, często się pani doktor spóżnia .Z tego względu są duże opóżnienia.A po drugie kto ma kasę to idzie prywatnie i dla pacjęta jest czas.

Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam. Lekarz oddany sercem pacjentowi. Sympatyczna, otwarta osoba.

Polecam. Byłem u pani doktor kilkakrotnie, zawsze długo i dokładnie tłumaczyła chorobę i metody leczenia, była uprzejma. Dużo czasu w gabinecie, ale się opłaca.

Również polecam Panią Doktor. Miałam poważne problemy z kręgosłupem, dziś jestem zupełnie zdrowa. Polecam!

Gorąco polecam, Pani Malinowska bardzo mi pomogła, nigdy żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu i zaangażowania. Nie wierzę, by tak oddanemu lekarzowi, opinie powyżej wystawił jakikolwiek pacjent, najwyżej zazdrosna konkurencja. Polecam gorąco!

A ja polecam tę Panią doktor. Leczyłem się u niej i bardzo mi pomogła, gdi inni lekarze nie umieli.