lekarz Jolanta Marciniak-Grela

2,5
2,7
1,9
2,4

Byłem u Pani Doktor na wizycie w ubiegłym roku, w okolicach wakacji. Powodem wizyty był stan związany z zapaleniem ucha. Podczas opowiadania o dolegliwościach byłem skracany i wielokrotnie mi przerywano. W kolejnych miesiącach co chwilę byłem chory i dolegały mi problemy powiązane właśnie z tematami laryngologicznymi. 2 tygodnie temu dowiedziałem się, że mam torbiel w zatoce szczękowej i to ona najprawdopodobniej jest powodem tych wszystkich dolegliwości. Gdybym został wysłuchany wcześniej i nie przerywano mi, na pewno zostałbym zdiagnozowany szybciej i nie straciłbym tylu miesięcy z powodu dolegliwości.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w Medicover u Pani doktor. Wysluchala mnie, zbadala dokladnie i byla bardzo mila oraz konkretna. Zdecydowanie polecam!

Bardzo nieuprzejma osoba, niebudząca zaufania. Podzielam opinie poprzednich komentujących. Nie polecam.

Jestem zadowolony z wizyty. Pani doktor zapoznała się z historią choroby, zbadała, i wydaje się że podjęła słuszną decyzję jak leczyć.

W trakcie wywiadu lekarz nie skupiał się na wysłuchaniu pacjenta, a na ciągłym przerywaniu i wyciąganiu tego co chciał usłyszeć. Wszystko co nie pasowało, było obalane, podważane i krytykowane. Lekarz nie uwierzył, że zatoka mnie boli. Strach było się odzywać. Poza prostym badaniem wziernikowym nie zlecono nic więcej. W ramach diagnozy dowiedziałem się, że w stanach robiono badania na żołnierzach i w ich przypadku wyleczenie zatok trwało 4 tygodnie... a ja nie jestem Marines, więc u mnie to potrwa do 8 tygodnii, trzeba czekać! Na wcześniejsze nieskuteczne leczenie sterydem, dostałem... jeszcze więcej silniejszego sterydu. W zaleceniach nic nie opisano. Minął kolejny tydzień, nie ma poprawy.

Nie polecam. W życiu nie spotkałam się z tak niemiłym lekarzem. Każde moje słowo było krytykowane. Bałam się cokolwiek mówić. Mój mąż będąc na wizycie również odniósł wrażenie, ze Pani doktor pracuje chyba za karę i nie szanuję ludzi i ich zdania. Myślałam, że może miała po prostu gorszy dzień, ale niestety opryskliwość do pacjentów i Pań rejestratorek i pielęgniarek to u niej norma.

To jest moja pierwsza negatywna opinie w internecie ale postanowiłam przestrzec przed takimi lekarzami. Pierwszy raz spotkałam się z tak nieuprzejmym lekarzem który na moje pytania odpowiada ze powinnam zdobyć większa wiedzę medyczna ale zaraz.... kto tu jest lekarzem ? chyba nie pacjent wiec ma prawo to zadawania pytań. Okropna atmosfera, brak empatii, przepisywanie leków na refluks bez poinformowania o szkodliwych konsekwencjach ich stosowania. W pewnym momencie bałam się o colowiek zapytać bo od razu byłam krytykowana. Jak dobrze ze trafilam później na kompetentnego specjalistę który pouczył ze przy zmianie diety jestem poradzić sobie z problemem.

Bardzo bardzo polecam Panią Doktor! W końcu spotkałam lekarza, który nie zbagatelizował moich objawów, ale wysłuchał dokładnie historie choroby, zlecił potrzebne badania i przeprowadził skuteczne leczenie. Bardzo polecam!

Mogę jedynie potwierdzić wszystkie negatywne opinie, które tutaj Państwo czytacie. Z mojej strony dodam tylko, że córka (6 lat) bardzo wystraszyła się Pani Doktor, jej sposobu komunikacji i podejścia do pacjenta. Próbowałam uspokoić dziecko, ale zostałam poproszona, abym nie ingerowała w relację lekarz-pacjent, bo to nie ja jestem pacjentem. Reasumując: dziecko podczas całej wizyty nie pozwoliło się nawet dotknąć, nie mówiąc już o wykonaniu jakichkolwiek czynnościach przy uszach.

Co wy ludzie wypisujecie. Ja w życiu nie spotkałam tak mądrego lekarza. Pomogła mojej koleżance ,córce i mnie.