dr n. med. Jolanta Poźniak

Lekarz rodzinny, Internista

...jest wspaniałym lekarzem ........ sympatyczna, uprzejma,z klasą ..... i zawsze uśmiechnięta .....a to bardzo ważne ....

To jest autentyczny lekarz z powołania (i tu można dwie strony komplementów - ale niech sam dopisze co potrafi). Trochę lekarzy przetestowałem, kilku za moją namową rozpoczęło prywatne praktyki, ale tej nie namawiam - bo szkoda ją stracić. Wyjątkowo kompetentna i UPARTA - diagnozuje aż do skutku, inni dawno zrezygnowali/zwątpili, ale nie Późniakowa. Mam nadzieję, że nie będę musiał szukać innego lekarza rodzinnego. Już kilku moich znajomych przeniosło się do tej lekarki - POLECAM. I pewnie niedługo będzie leczyła wyłącznie skierowanych przeze mnie. To jest taki pozytywny wyjątek potwierdzający regułę ...

Już kilku moich znajomych przeniosło się do tej lekarki - POLECAM. I pewnie niedługo będzie leczyła wyłącznie skierowanych przeze mnie. To jest taki pozytywny wyjątek potwierdzający regułę złych opinii o lekarzach.

Witam Państwa, ocena Pani Doktor może być tylko jedna - NAJWYŻSZA. Bardzo oddana i zaangażowana w swoją pracę. Bardzo życzliwe a jednoczesnie fachowe podejście do pacjenta. Pani doktor jest przykładem lekarza, którego bardzo poszukuja pacjenci a jest ich niestety coraz mniej. Idealnie łaczy Pani profesjonalizm zwykłą ludzką uczciwość a do tego zachowuje Pani wdzięk i klase. GRATULUJĘ i proszę tak trzymać WKU

Witam Państwa,
GRATULUJĘ i proszę tak trzymać

WKU

Wspaniała kobieta i lekarz z powołania. Życzę wszystkim takich lekarzy jak Pani doktor.

Wyjątkowy człowiek,niezwykle cierpliwe podejście do pacjenta, bardzo uprzejma.Wysoka kultura osobista, duża klasa! Każdemu życzę takiej opieki jaką Pani doktor zapewnia mojej rodzinie.