lekarz Jolanta Stoińska

Internista, Lekarz rodzinny

2,7

Pani Doktor opryskliwa sprawiająca jakby robiła łaskę brak jakiej kolwiek empatii zdecydowanie odradzam!!!

Bardzo nie miły i nerwowy lekarz.Zostałam bardzo źle potraktowana.Nie polecam!!!

Byłam u pani doktor z jeszcze dwiema osobami. Wszyscy mieliśmy gorączkę, kaszel, ale też inne objawy. Pani doktor każdemu zapisała co innego i może nie byłoby w tym nic innego (chociaż mieszkamy obok siebie i widujemy się codziennie), bo przecież choroba może u każdego rozwinąć się inaczej, gdyby nie fakt, że leki które znalazły się na receptach były dosyć nietrafione. Farmaceutka, której powiedzieliśmy co nam jest, była zdziwiona przepisanymi lekami. Przykładowo - mnie na wirusowe zapalenie gardła, zapisała m.in. Nimesil, który jest silnym lekiem przeciwbólowym i przeciwzapalnym, który stosuje się głównie na bóle reumatyczne.
Ponadto, z lekarki trzeba było wyciągnąć diagnozę i szczerze wątpię, czy była trafna. Wywiad przeprowadzony był raczej prawidłowo, lekarka była miła, ale to tyle plusów. Mimo wszystko nie polecam. Jana pewno więcej do tego lekarza nie pójdę.

Tam Pani była u nas po wezwaniu pomocy doraźnej u mojej mamy i szczerze mówiąc tak opryskliwego i aroganckiego lekarza jeszcze nie spotkałam. Niestety diagnozę trzeba było wyciągać licznymi pytaniami, dalsze postępowanie także. Lekarka zażądała drugiego dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie, bo umowa w której było zaznaczone, że pacjentka jest ubezpieczona nie wystarczyła. Tym samym ta Pani skutecznie mnie zniechęciła i w przyszłości będę wzywać w takich wypadkach pogotowie a nie pomoc doraźną...

ok jest to super lekarz kompetentny fachowy

ok jest to super lekarz kompetentny
fachowy

Miałem okazję poznać Panią doktor na pomocy doraźnej. Wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Bez zbędnych wykładów, że trzeba było iść wcześniej do lekarza rodzinnego zabrała się do stawiania trafnej diagnozy. SUPER LEKARZ> POLECAM

Pani bardzo nieuprzejma! Po 1- nie powiedziała co mi jest- musiałam się dopytywać. Po 2- przyszłam z aktualnym ubezpieczeniem ale kazała mi donieść aktualniejsze! Odczekałam swoje w poczekalni, zaniosłam aktualniejsze i zwróciłam uwagę że w sumie niepotrzebnie przyszłam na co usłyszałam parę opryskliwych zwrotów w stylu: "ja nie muszę wiedzieć ze to ubezpieczenie jest aktualne", "ja się powołuję na ustawę wieć jak się Pani nie podoba proszę zmienić lekarza"- co też uczyniłam.

Na pomocy doraźnej - zamknieta w sobie arogancka, nieprzyjemna wobec pacjenta pytajacego o diagnozę

mam nadzieje ze bedzie pracowala dluzej w naszej przychodni

mam nadzieje ze bedzie pracowala dluzej w naszej przychodni

Na mnie ta Pani zrobiła bardzo pozytywne wrażenie na pomocy doraźnej. Była tak bardzo serdeczna, że aż byłam w szoku. Odpowiadała na moje pytania i uwaga: słuchała co mam do powiedzenia. Życzyłabym sobie więcej takich lekarzy, dla mnie super.