dr n. med. Jolanta Strzelecka

Neurolog dziecięcy

2,6
2,4

Wstrętna, arogancka osoba. Ktoś taki nie powinien mieć kontaktów z dziećmi - zero podejścia, ani z rodzicami, którzy przychodzą po poradę (że czasem za grubą kasę to nawet nie wspomnę), a nie po to żeby jakiś babsztyl ich obrażał i wywyższał się jak obrażona księżniczka. Z tego co wiem to pacjenci nie pchają się do pańci drzwiami i oknami, więc może pora zmienić zawód - na archiwistkę np.

Nadąsana, kompletny brak empatii, niemiła i arogancka z wyrazem na twarzy jakby z akarę musiała badac dziecko POMYŁKA!!!!

Pani Doktor przymuje też w Enel Med Blue City. Po II wizycie u Pani Doktor mamy wątpliwości. Nasz problem zdrowotny nie został rozwiązany.

Pani Doktor przymuje też w Enel Med Blue City.

Obawiałam się wizyty po przeczytaniu obiegowych opinii, a na badanie jechałam z 4-miesięczną córką. I zostałam pozytywnie zaskoczona - pani doktor była miła, owszem, w trakcie badania prosiła, abym zeszła z pola widzenia dziecka, ale wszystko widziałam, nie kryła się jakoś specjalnie z tym, co z małą robiła. Badanie było szybkie, może niekoniecznie specjalnie delikatne, ale domyślam się, że nie o to w nim chodzi. Pani doktor rozwiała moje wątpliwości co do rozwoju dziecka, pokazała i dokładnie wyjaśniła, jak córka się rozwija, że wszystko jest z nią w porządku. Dodatkowo ...

I zostałam pozytywnie zaskoczona - pani doktor była miła, owszem, w trakcie badania prosiła, abym zeszła z pola widzenia dziecka, ale wszystko widziałam, nie kryła się jakoś specjalnie z tym, co z małą robiła. Badanie było szybkie, może niekoniecznie specjalnie delikatne, ale domyślam się, że nie o to w nim chodzi. Pani doktor rozwiała moje wątpliwości co do rozwoju dziecka, pokazała i dokładnie wyjaśniła, jak córka się rozwija, że wszystko jest z nią w porządku. Dodatkowo dopytała o inne badania, o które, jak się okazało, nie zadbała pediatra.
Szczerze mówiąc, jak mam być spokojna i pewna, że dziecko jest zdrowe, wolę wybrać się do lekarza kompetentnego, a nie takiego, z którym fajnie się gawędzi, ale niekoniecznie godnego zaufania.

Nikomu, nawet najgorszemu wrogowi nie polecam tej doktor. Zupełny brak empatii, arogancja i brak zrozumienia. Nie przyjęła do szpitala dziecka ze skierowaniem, nawet nie zapytała, czemu dostałam skierowanie dla córki na oddział neurologii, po prostu powiedziała, że nie przyjmie i koniec. Na moją prośbę, że skoro nie przyjmie, to niech napisze na skierowaniu, że odmawia przyjęcia i podpisze się, powiedziała, że tego też nie zrobi, nie więc na dodatek ani grama odwagi, aby za swoje decyzje wziąć odpowiedzialność. Jako lekarz i jako ordynator (!) oddziału - jedna wielka pomyłka, radzę omijać wielkim łukiem.

Polecam zdecydowanie tego neurologa: jest wiarygodna jako neurolog, pediatra i osoba konstruktywa w zwalczaniu pediatrycznych schorzeniach neurologicznych. Troche szorstka w obyciu, ale jako lekarz specjalista - bdb.

Zdecydowanie nie polecam Pani Doktor. Wizyta w poradni na Niekłańskiej w wydaniu Pani Doktor polega a wypisaniu recepty i tyle. Nie była w ogóle zainteresowana tym co działo się z moim dzieckim od ostaniej wizyty (a działo się dużo). Nie zaleciła żadnych dodatkowych badań. To ja musiałam proponować jej ewentualne badnia.

Absolutnie nie polecam Pani Dr powinna zostać nauczycielką :)ewidentnie odnajduje się w roli pouczającego i poniżającego pedagoga.Męczy człowieka zaczepnymi pytaniami chcąc udowodnić głównie sobie że jest najmądrzejsza niestety gdy usłyszała ode mnie,że swoje braki w wiedzy medycznej musi uzupełniać sama ,a nie żądać ode mnie żebym tłumaczyła Jej co to jest test papp-a (na dowód tego,że wiem co to za badanie)Pani dr odmówiła zbadania mojej 6-tygodniowej córki...niewiele myśląc zabrałam dziecko i wyszłam.Niestety nie była już tak rozmowna gdy mąż poprosił o dane Jej przełożonego ośmielę się rzec,że Twarz Jej zmieniła kolor na buraczkowy....generalnie nie przejmuje się cudzymi problemami,ale pokusiliśmy się o wysłanie oficjanego pisemka ze skargą :)

wbrew panującym na forach niektórym opinią Pani doktor okazała sie sympatyczną osobą ,zainteresowaną wszystkimi aspektami problemu z jakim przyszliśmy ,w sposób miły i spokojny wyjasniała wszystkie wątpliwośći ,z wizyty wyszliśmy zadowoleni ,polecam

Nigdy nie poleciłabym tej kobiety jako lekarza, jest nieuprzejma, pomyliła sie z powaołaniem , porażka nie lekarz.