lekarz Jolanta Surmacz-Kampa

Neurolog dziecięcy

Bardzo kompetentna, posiadająca dużą wiedzę interdyscyplinarną i ogromną intuicję! Przekazuje bardzo przydatne wskazówki co do pielęgnacji i zdrowia dziecka, niestety w dosyć chaotyczny sposób. Jej roztrzepanie jest wymagającą dużej uwagi rodzica wadą. Trzeba długo czekać w kolejce, natomiast dla każdego dziecka ma tyle czasu ile potrzeba, do dzieci ma dużo serca i jest lekarzem z powołania

Pani Surmacz jest wspaniałym fachowcem i super człowiekiem.

Pani Surmacz jest wspaniałym fachowcem i super człowiekiem.

Brak slow aby opisać leczenie diagnoze podejscie do dzieci rodziców A N I O l anie lekarz Brak w Polsce takich wspanialych specjalistów

No cóż ja poznałem pania surmacz z jak najgorszej strony - czekając w centrum dziecka w Katowicach na wizyte ja i około 10 innych osob na dzien dobry zostalo przez pania surmacz zbesztanych z błotem ze nie potrafimy umowic sie na konkretna godzine i jest nas za duzo - a tutaj sie kłania rejestracja mowiaca - wizyta miedzy 8 a 16 ... . Gdy jedna z mam chciala wejsc do gabinetu i zapytac czy wogole laskawie bedzie przyjmowac - bo zapowiedziala ze przyjmowac nie bedzie - zostala wyrzucona i potraktowana slownie jak kawal g.... . Ale po jakims czasie zaczela przyjmowac - na poczatek rodzicow ktorzy zostali "podprowadzeni" przez dwie pielegniarki kolezanki ze szpitala ktorzy przybyli pod gabinet jaki jedni z ostatnich, a potem wedlug wlasnego widzimisie. Jeden rodzic poprostu wzial karte i podzekowal serdecznie za takie traktowanie , ja wytrwalam bo slyszalam o niej duzo dobrego i łaskawie zalapalam sie na wizyte o 11 - a bylam od 7:30 pod drzwiami gabinetu jako "2" w kolejce.
Kompetencja - wydaje sie ze tak - ale nieuprzejmosc tej pani przyslania mi wszystkie jej zalety .
Pewnie placac za wizyte prywatnie jest super - przyjmujac zwyklych "szarych" obywateli traktuje ich jak kupe g. .
Ja juz do tej pani nie pojde - za bardzo szanuje siebie i swoje dziecko.

Najlepszy neurolog na Śląsku. W przeciwieństwie do niektórych innych lekarzy tłumaczy rodzicowi co jest nie tak z dzieckiem oraz jak je pielęgnować by było lepiej. Nie wprowadza niepotrzebnej paniki - to chyba najważniejsze.

jest niesamowita i niezwykła odpowiada na każde pytanie nigdy nie zbywa pacjenta jej praca jest jej pasją i powołaniem życzę nam wszystkim więcej takich lekarzy

póki co najlepszy lekarz jaki "obsługiwał" moją małą córeczkę (a było już ich wielu) polecam bardzo!

polecam bardzo!

bardzo dobra pani lekarz i bardzo sympatyczna kobieta poleca gorąco

bardzo dobra pani lekarz i bardzo sympatyczna kobieta poleca gorąco

Pani Doktor Jolanta Surmacz Kampa to wspaniały Lekarz znający sie na wszystkim jest neurologiem ale o co się Jej pacjent zapyta zawsze wszystko wie nie tylko z neurologi. To wspaniała osoba mająca wiele cierpliwości dla pacjenta wiele miłości i każdemu moge Ją polecić bo na pewno nie ma lepszego Lekarza od Niej.

Polecam wszystkim szukającym kompetentnej pomocy

Polecam wszystkim szukającym kompetentnej pomocy