lekarz Jolanta Woźniak

Bardzo szybko załatwia, ruchy bardzo energiczne, nerwowe. Mam wrażenie, że chce się pacjenta już pozbyć. Fakt, badania kompleksowe przeprowadza, ale nie tłumaczy co teraz będzie robić i nie poświęca więcej czasu pacjentom niż wymagane minimum. Byłem tam kilka razy, ale już nie pójdę. Z doborem szkieł też nie trafiła, nie zdążyłem nawet dobrze się zastanowić, czy akurat te szkła są dobre, czy nie. Przeleciała szybko tym swoim wzornikiem, że w końcu zgłupiałem, które są dla mnie.

badalismy u doktor nasza coreczke profilaktycznie, poniewaz mala byla na lampach. Super podejscie doktor do malej sprawilo, ze mala nie stresowala sie badaniem a my tym bardziej

Super okulistka pomogla mi polecam, dzisiaj u niej byłem podeszła bardzo profesjonalnie do mojego schorzenia wykonała mały zabieg i od razu poprawił mi się wzrok.

Bardzo sympatyczna Pani doktor,bardzo szczegółowo przeprowadza badanie z użyciem wielu różnych maszyn. Szczegółowo tłumaczy schorzenie oraz wady wzroku i opis terapii .. Traktuje pacjenta jak człowieka....Jest lekarzem dusz...