dr n. med. Józef Donocik

Chirurg ogólny, USG, RTG

To ze caluje rece nie znaczy ze jest dobrym lekarzem. Na chorobie mojego taty sie nie poznal. Nic dziwnego ze go wyrzucili ze szpitala IM. Świetej Barbary w Będzinie. Nie polecam. Bierze pieniadze w łape i nikomu bez kasy nie pomaga. Proponowałabym mu sie douczyc albo ustapic miejsca młodym zdolnym i ambitnym lekarzom

bardzo zły lekarz mojego bliskiego z rodziny wykończył

bardzo zły lekarz mojego bliskiego z rodziny wykończył

Niby sie usmieha, niby gada, niby caluje rece kobietom na powitanie ale gowno sie zna. Mialam 16 lat kiedy Pan doktor stwierdzil ze mam na nogach zylaki... Zrobil operacje, nic nie pomoglo, pozniejsza rehabilitacja, wybranie masy zastrzykow w nogi i nic.. bolalo coraz bardziej. W koncu okazalo sie ze to tluszczaki a nie zylaki~! Jak mozna pomylic jedno z drugim??? PORAZKA

Cudowny wspanialy czlowiek i lekarz, kompetentny, po prostu rewelacja, mialam 12 lat temu guzek w piersi i to spory, ktory Pan doktor mi zoperowal, to prawdziwy fachowiec, czuje sie do dzis rewelacyjnie, a samo szycie po zabiegu, sladu nie ma,moj ginekolog wprost nie wierzy ze kiedykolwiek mialam operacje i szyta piers -nie ma sladu, zeby tylko wszyscy lekarze tacy byli jak Pan doktor Donocik

Panie doktorze!Bardzo Panu dziękujęByłem operowany 16 grudnia na guza kątnicy.

Panie doktorze!Bardzo Panu dziękujęByłem operowany 16 grudnia na guza kątnicy.

bardzo dobry fachowiec niesamowicie kulturalny super z podziękowanim pacjent G.K.

Uprzejmy człowiek i dobry lekarz - można polecić

Uprzejmy człowiek i dobry lekarz - można polecić

Doktor Józef Donocik to wspaniały specjalista, a przede wszystkim wielki człowiek. Jest to lekarz z prawdziwego powołania, którego dobro pacjenta jest najważniejsze. Zdecydowanie polecam doktora Donocika jako wybitnego specjalistę w swojej dziedzinie.

Dwa lata szukałam lekarza, który mi pomoże. Żaden nie chciał "poprawiać" po pierwszym i drugim nieudanym zabiegu. Pan Doktor się zlitował. Wszystko było szybko, sprawnie i wreszcie jestem zdrowa. Szkoda, że był trzecim lekarzem a nie pierwszym bo każdy poprzedni wycinał co chciał a efektu nie było. Polecam.

Jestem po zabiegu Ginekomasti u doktora , pobyt w szpitalu rewelacyjny , personel szpitala bardzo miły , zabieg przebiegł dobrze bez żadnych komplikacji , polecam doktora ....