dr hab. n. med. Józef Kałużny

Endokrynolog

2,4
2,7
2,7

Byłem u tego "lekarza" 2 razy jednym słowem masakra.. Niestety nie zna się na swojej "pracy".. inny lekarz od razu przepisał mi leki mając te same badania i interesuje sie pacjentem i przebiegiem leczenia.. Pan K. stwierdził że jest za słabym lekarzem dla mnie <smiech> a kasę zabrał i nic nie pomógł.. nie uprzejmy, nie pomaga i w ogóle nie polecam chyba że ktoś ma dużo kasy i czasu na plątanie się do niby "specjalisty" a kolejka do niego to jakieś nieporozumienie jak za komuny po kiełbase.. 3majcie się i omijajcie go z daleka pozdrawiam

Tragedia to jedno co się nasuwa po wizycie u tego lekarza. Lekarz widząc wynik tsh około 5,5 nie zrobił wywiadu, stwierdził, że wszystko jest w normie mimo przedstawienia objawów jakie mam. Zapisał na wizytę za 6 miesiecy nie dając żadnego leku. Szkoda czasu, siedzenia w poczekalni szukajcie lekarzy z prawdziwego zdarzenia.

ODRADZAM ZDECYDOWANIE TEGO LEKARZA!!! GDYBYM WIEDZIAŁA WCZEŚNIEJ, ŻE NIC MI NA TEMAT MOICH BADAŃ NIE POWIE, TO BYM SIĘ TAM NIGDY W ŻYCIU NIE POJAWIŁA!!! NIE DOŚĆ ŻE NA WIZYTĘ MUSIAŁAM CZEKAĆ W KOLEJCE 4 GODZINY, TO JESZCZE SIĘ NIC NIE DOWIEDZIALAM!!! BAAAAARDZO ODRADZAM TEGO NIESYMPATYCZNEGO I NIEKONKRETNEGO LEKARZA!!!!!

BAAAAARDZO ODRADZAM TEGO NIESYMPATYCZNEGO I NIEKONKRETNEGO LEKARZA!!!!!

Chciałam iść publicznie ale p. doktor nie miał wolnego terminu. Poszłam więc prywatnie. Nie ma żadnej rejestracji więc musiałam stać i czekać przez kilka godzin. Kiedy wreszcie weszłam i opowiedziałam o objawach (nieregularnej miesiączce, tyciu, włoskach na całym ciele) i o tym że w rodzinie są przypadki choroby na tarczyce. (Własne wyniki hormonów tarczycy miałam przy granicy ale jeszcze w normie) P. doktor odpowiedział, że to nie jego działka, że powinnam udać się do ginekologa. Zbadał łaskawie tarczyce, oglądnął moje ciało odnośnie włosków, okrzyczał że mam spodnie a nie spódnice i w końcu stwierdził, że mi nic nie jest. Wywalczyłam u niego skierowanie na inne badania hormonów, ale przy okazji usłyszałam, że on się nimi nie zajmuje. Żeby to usłyszeć musiałam zapłacić 70zł. Z wynikami poszłam do ginekologa i dowiedziałam się, że mam nadmiar hormonów męskich i powinnam być także pod opieką endokrynologa.
Odradzam z całego serca bo to tylko marnowanie czasu i pieniędzy (niestety)

Trafiłam do p. Kałużnego dziś do przychodni z prośbą o przyjecie. Jetem w ciąży i koniecznie potrzebuje konsultacji, ponieważ mam złe wyniki. Moja ciąża przebiega nieprawidłowo, co dodatkowo powinno skłonić lekarza do przyjęcia mnie. Dodam też, że kiedyś pracowałam w ZOZZ-ie w Wadowicach. Lekarz stwierdził, że on nie ma czasu analizować tu moich wyników i że UWAGA w przychodni mnie nie przyjmie. Zasugerował tym samym wizytę prywatną. Rozumiem,że cały rok w przychodni przyjmuje tylko osoby stale objęte leczeniem, czyli przedłuża tylko im recepty. Bardzo delikatnie mogę GO określić tylko w mało kulturalny sposób, więc odpuszczę sobie. Bez wyrazów szacunku doktorze.

Witam, Zdecydowanie odradzam!!! Zlekceważył wyniki badań dotyczących niedoczynności tarczycy! Nie przepisał żadnych leków, stwierdził tylko że nie kwalifikuje się do leczenia farmakologicznego, zabrał kasę i do widzenia! Moje wyniki na TSH są ponad normę i abym mogła w przyszłości zajśc w ciążę potrzebuję fachowego leczenia! Pan Doktor zrobił USG tarczycy i nawet nie zauważył małego guzka uznał ze wszystko jest w porządku. Ja też uwazam że jest w porządku ale nie z panem tylko z moim obecnym lekarzem endykronologiem.

Witam,
Zdecydowanie odradzam!!!

Bardzo miły kompetentny lekarz,dokładnie objaśnia chorobę i metody leczenia,bardzo dociekliwy,widac,że jest lekarzem z pasją , wykazuje zainteresowanie pacjentem.

Zero kompetencji. NIE POLECAM! Na nadpotliwość kazał pić ziółka... Ludzie. Co za beznadziejny lekarz.