lekarz Julia Sztreker-Lewandowska

2,9
2,9
2,7

Najlepsza doktor u jakiej byłam. Dzięki jej zaleceniom zaszłam w ciążę i jestem zadowolona. Polecam każdemu panią doktor.

Byłam wiele razy u pani ginekolog Lewandowskiej i od razu na wstępie poczułam się dyskryminowana. Pani ginekolog bardzo się spieszyła, mówiła ze zaraz musi wyjsc, więc poczułam się dosc przedmiotowo potraktowana. Po szybkim, bolesnym badaniu stwierdziła iż powinnam szybciej mowic kiedy i gdzie przedtem chodzilam do ginekologa. Nie przypuszczalabym, iż to ma dla niej znaczenie. Miałam wrazenie jakby chcial czynic wokół siebie show ze ona jest tu Panią i ona tu tylko rządzi. NIE polecam tej pani, to marna aktorzyna, nie ginekolog.

NIEEEE pomyłka !!! Ta baba baardzo zła..nieee polecam !!!Poraszka

NIEEEE pomyłka !!! Ta baba baardzo zła..nieee polecam !!!Poraszka

NAJBARDZIEJ PROFESJONALNY GINEKOLOG U KTÓREGO BYŁAM. MOGĘ POLECIĆ PANIĄ DOKTOR Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI~Ą (I JUŻ TO ZROBIŁAM, DAŁAM NAMIARY KILKU KOLEŻANKOM).TAKICH LEKARZY POTRZEBA WIĘCEJ W NASZEJ SŁUŻBIE ZDROWIA

Nikomu nie polecam ,za każdym razem ustala inne stawki zwłaszcza za antykoncepcję i żlee postawiła diagnozę

Jestem zaszokowana negatywnymi komentarzami o pani dr. Chodzę do niej na NFZ i jest ok. Wszystko dokładnie tłumaczy, słucha. Rozmawia prosto i konkretnie, mówi wszystkie za i przeciw. Polecam, bo ja sama lekarza długo nie zmienię.

Najgorszy lekarz u którego byłam!!!Osoba ta jest bardzo nieuprzejma, opryskliwa, traktuje pacjentkę jak rzecz.Na wizycie pani doktor wręcz na mnie krzyczała, bo nie wiedziała w czym tkwi problem. Nikomu nie polecam , można nabawić się traumy do końca życia.

Niestety zero profesjonalizmu. Czy prywatnie czy na kasę chorych diagnozy stawiać nie umie, dla pacjenta ma max 10 min (przy dobrych wiatrach). Jest tylko jedna różnica, jak przyjmuje prywatnie to stara się być miła, na kasę chorych nawet się nie stara.

Pani doktor Julia Sztreker-Lewandowska jest bardzo uprzejma,godna zaufania oraz sympatyczna:)Ja osobiście bardzo panią polecam:)

Myślałam, że tylko ja mam takie odczucia po wizycie u 'Pani Doktor'. Na moją pierwszą wizytę wybrałam się do niej prywatnie i było to kilka lat temu, Pani Doktor była niesamowicie miła. Naprawdę! Później chodziłam do innego lekarza aby nie płacić za wizytę. Jakiś rok temu(może troszkę ponad) dowiedziałam się, że Pani Doktor przyjmuje na kasę chorych. Od razu umówiłam się na wizytę, odczuwałam wówczas silne bóle w dole brzucha(parę miesięcy przed tą wizytą miałam robioną przypalnkę przez innego lekarza). Pani Doktor, kiedy już nie płaci się jej prawie 100pln za 10min wizyty, okazała wstrętną, nieprzyjemną babą. W momencie kiedy chciałam jej wyjaśnić w jakim celu w ogóle się do niej zgłosiłam stwierdziła, że w ogóle jej to nie interesuje i żebym jej nie opowiadała co powiedział inny lekarz bo ona ma to gdzieś. Żadnej pacjentce nie polecam wizyty u w/w Pani Doktor. Koleżance która dodała komentarz wcześniej współczuję tylko, że tak skończyła się jej pierwsza wizyta. Sama wiem jak bardzo może to zrazić, bo nie oszukujmy się wizyta u ginekologa do najprzyjemniejszych i najbardziej komfortowych nie należy. Z mojej strony mogę Tobie polecić Pana Doktora Piotra Pędraszewskiego- profesjonalista w każdym calu a do tego, przede wszystkim, człowiek.