Mgr Julia Zbożna - Lichoń - PL, EN, RU, UA

swoją przygodę z zabiegami i terapiami w krainie ...

Mgr Julia Zbożna - Lichoń - PL, EN, RU, UA

swoją przygodę z zabiegami i terapiami w krainie Piękna i Zdrowia rozpoczęła jeszcze we Lwowie.

W 1986 roku ukończyła Collegium Medyczne we Lwowie na kierunku Pielęgniarstwo, po odbyciu specjalistycznego kursu Kosmetologia, od 1987 roku pracowała jako kosmetolog w największym salonie piękna Czarodziejka we Lwowie. Wiedze praktyczną i doświadczenie zdobywała pod okiem doświadczonych kosmetologów i lekarzy dermatologów, a później lekarzy spec...

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

Od niedawna jestem klientką Beauty & Health w Krakowie, zajmuje się mną Pani kosmetolog Julia Zbożna - Lichoń i mogę szczerze ją polecić. Strasznie bałam się zabiegów, że będę wyglądać jakbym coś robiła z twarzą, że będę wyglądać nie naturalnie, ale wyglądam super. Pani Julia bardzo profesjonalna i miłą osoba, widać, że bardzo lubi to co robi. Dużo tłumaczy, doradza, proponuje i wykonuje zabiegi, którzy naprawdę skuteczne, widać efekty. Wyglądam bardzo naturalnie, po prostu młodziej! Wracam i będę wracać do tego miejsca – oferta jest tak szeroka, że zawsze znajdę coś dla siebie. Z zadowoleniem mogę polecać innym osobom.

Miła i profesjonalna osbsługa. Miałam 3 masaże terapeutyczne, czuję i widzę efekty, jestem bardzo zadowolona. Polecam :)

Jestem szczęściarą ze mam szanse miec zabiegi przeprowadzane przez Panią Julię. Osoba bardzo sympatyczna i z pełnym profesjonalizmem. Każdy zabieg który miałam wykonywany był dokładnie mi wytłumaczony. Zabiegi idealnie dobrane do mojego wieku i cery. Po kilku zabiegach mam na prawdę super cerę i pozbyłam się niedoskonałości. Z przyjemnością wystawiam te opinie i na prawdę polecam !!!