prof. dr hab. n. med. Julian Dutka

2,7

Jest świetnym, kompetentnym lekarzem z ogromnym doswiadczeniem. Bardzo dokładny. Małomówny, więc trzeba o wszystko pytać, ale cierpliwie odpowiada. Nie robi opowieści marketingowych, co uważam za wielką zaletę.

Jest świetnym, kompetentnym lekarzem z ogromnym doswiadczeniem.
Nie robi opowieści marketingowych, co uważam za wielką zaletę.

Interesiarz,karierowicz,naciągacz,bufon,nie polecam

Interesiarz,karierowicz,naciągacz,bufon,nie polecam

Pacjenci traktowani są przez dr. Dutkę bardzo przedmiotowo. Pan doktor jest zniczulony na ludzkie cierpienie. Miałam z nim do czynienia w szpitalu im. Żeromskiego, gdzie wiadomo, że leczenie jest bezpłatne. Może w prywatnych gabinetach Pan doktor lepiej taktuje swoich pacjentów. Życzę Panu więcej kultury osobistej bo to jest bardzo ważne w Pana zawodzie.

zraziło mnie to że chciał mi obciąć palca,który dla innego lekarza nie był problemem

Lekarz kompetentny, słowny, ale bardzo trudny w kontakcie. Wyniki leczenia są bardzo dobre, a to się najbardziej liczy. Mogę polecić tego lekarza. Z.