dr n. med. Justyn Bogusz

Laryngolog

arogancki, nieprzyjemny, zarozumiały, bezczelny... nie znam bardziej nieuprzejmego lekarza, byłam tylko raz u niego i podziękowałam, nigdy więcej!!!

POLECAM PANA DOKTORA LEKARZE WYKOŃCZYLI MI DZIECKO ANTYBIOTYKAMI SYNUŚ STRACIŁ ODPORNOŚĆ WYSTARCZYŁY DWIE WIZYTY U PANA BOGUSZA TRAFIONA DIAGNOZA IDZIECKO JEST ZDROWE ;DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE MAMA KRYSTIANKA

Swietny lekarz, z b. duza wiedza. Poswieca pacjentowi wiecej czasu/ tak mi sie wydaje/ niz jest to naprawde konieczne. Opisuje zdjecia -w moim przypadku glowy i nie opiera sie na opisie.Proponuje rozne mozliwosci leczenia.Polecam goraco.

SPOKOJNY, KOMPETENTNY, DOSKONALE ZBIERA WYWIAD/WYCIAGAL ZECZY , ZE AZ BYLO MI MOMENTAMI PRZYKRO, ZE MUSZE O PEWNYCCH SPRAWAC MOWIC, NIE WIERZE W ANI JEDNO SLOWO POPRZEDNICZKI. jEST TOTALNYM PROFESJONALISTA.ela g

Odradzam, błędna diagnoza 2 lata leczenia które zakończyło się rakiem krtani, pan doktor nie widział nic niepokojącego - a inny lekarz załamał ręce dlatego uważajcie na niego zdecydowanie odradzam!!!!!!!!!!!

Ten lekarz wie co robi!! Nie skupia siee tylko na wlasne j specjalnosci, ale podchodzi do pacjenta kompleksowo.Maialam/ podobno/ problemy z zatokami, zbadal mnie i zapytal sie czy w rodzinie byly przypadki migreny.Okazalo sie ,ze mam zapalenie nerwu na twarzy. jestem w trakcie leczenia i choroba powoli ustepuje /ma swietny laser/Polecam z calego serca.

Jak najbardziej polecam Pana Doktora.Wyleczyl moja(wtedy)10 miesieczna corke z nawracajacego zapalenia ucha(10x)wczesniej leczylysmy sie u wielu specjalistow bez rezultatu nawet dreny jej nie pomogly a Dr.Bogusz wyleczyl ja lekarstwem za 5zl.Mily,rzetelny,konkretny i przede wszystkim CHCACY pomoc.POLECAM-Marzena Śliwa Chelm Ślaski

Wspanialy lekarz, poswiecil mojemu dziecku ok.40 min.Dokladne badanie,swietne podejscie do dziecka! W cenie plukanie nosa i inhalacja.

Jestem srednio zadowolona z w/w lekarza.Wyleczyl mnie ,jednak kontakt z panem jest trudny.

Wspaniały lekarz. Wiesław Sterniczuk Tychy.

Wspaniały lekarz.
Wiesław Sterniczuk Tychy.