Justyna Bagińska

Witam serdecznie czy ktos ma moze aktualny numer telefonu do pani doktor Baginskiej? Bardzo prosze bo to pilna sprawa . Dziekuje I pozdrawiam.

Nie poleciła bym nikomu, raz poszłam z bólem zęba to usłyszałam : co ja sobie wyobrażam ona nie ma czasu ma swoich pacjentów. delikatnie wytłumaczyłam pani doktor ze jestem w ciąży . to jej zachowanie wobec mnie wogole się nie zmieniło była arogancka ,bez żadnego zrozumienia i z ciężkim bólem serca z wielka łaska mnie przyjęła po czym założyła jakieś lipne wypełnienie i puściła do domu ząb bolał bardziej trafiliśmy do kliniki w gdańsku gdzie wyśmiali to co zostało założone ząb nadawał się już tylko do leczenia kanałowego bez znieczulenia bo w ciąży nie wolno...nikomu nie poleca!!! stawki jak na warszawie a obsługa masakryczna...

super stomatolog polecam z cala odpowiedzialnoscia

super stomatolog polecam z cala odpowiedzialnoscia

polecam w 100 procentach.Mieszkam za granica i czasami zdaza mi sie byc w braniewie niespodziewanie.Pani doktor zawsze znalazla czas bez wczesniej umowionej wizyty.No i te pieknie wyleczone osemki:)

Pod względem kompetencji i umiejętnosci nie mam nic do zarzucenia bo naprawdę zna się na tym co robi ale pod względem osobowosci to jakas masakra!!!!!!!!

To prawda, że nie lubi spóźnialskich. Ale kto ich lubi. Przynajmniej ceni swój czas. I zapewne wcale nie chodzi o pieniądze, tylko właśnie o czas. To bardzo nieuprzejme nie przychodzić na umówioną wizytę lub spóźniać się bez usprawiedliwienia. Pani Bagińska nigdy nie była wobec mnie nieuprzejma. Jest konkretna i przede wszystkim niesamowicie kompetentna. Prawdą jest, że może nie jest delikatna, ale bez przesady. To gabinet dentystyczny nie SPA. Dużym plusem u Pani Doktor jest to, że nie kasuje za samo dotknięcie fotela. Za przegląd nigdy nie zapłaciłem. Mam świadomość, że nie idąc na przegląd szkodzę przede wszystkim sobie, bo na pewno nie przyjęłaby mnie z bolącym zębem, gdybym opuścił przegląd, choćbym nawet był gotów zapłacić podwójną stawkę. Co innego gdyby ząb rozbolał po przeglądzie. Wiem, że Pani Doktor znalazłaby czas, aby mnie wyleczyć. To, że lekarz skrytykuje uzębienie - Brawo, tak powinno być. Przecież to profilaktyka. Nic przyjemnego grzebać w niezadbanym (z własnej winy) uzębieniu.
Kończąc, polecam Panią Doktor z głębokim przekonaniem. Leczy się u niej cała moja rodzina, łącznie z małym dzieckiem.

Polecam z czystym sumieniem. Najlepsza stomatolozka jaká spotkalam i fajny czlowiek. 2000 kilometrów pokonujé do niej wiéc chyba to najlepsza rekomendacja:)

Zupełnie nie rozumiem zbieżności moich odczuć z pozostałymi komentującymi. Znam usługi tej Pani od ładnych kilku lat - od publicznej strony wizyt, jak i prywatnych. Nie jest to lekarka, którą poleciłabym znajomym, raczej osobie, która lubi być poniżana. Może przejdę do faktów: - Podczas wizyty kilkakrotnie uszkodziła mi okolice ust ściskajac je paznokciami, - Wykonując zabieg przez pół godziny 'opierała się' na mojej szczęce, nie muszę chyba wspominać jakie to było niekomfortowe, - Umówiła się ze mną na godzinę 20, po przyjściu do gabinetu zastałam kartkę z napisem "Gabinet czynny ...

- Umówiła się ze mną na godzinę 20, po przyjściu do gabinetu zastałam kartkę z napisem "Gabinet czynny do 14". Na tę wizytę czekałam miesiac. Szczyt beszczelności i niezachwianej wiary w posiadanie klienta. Brak mi słów na tą kobietę, natomiast jej samej ich nie brakuje. Jest nieprzyjemna i obcesowa, traktuje ludzi z góry, nawet tych, którzy korzystali z jej usług od lat. Zmieniłam dentystę i po ostatniej wizycie wreszcie mogę z uśmiechem powiedzieć, że znalazłam wykwalifikowanego specjalistę!

Jestem ZACHWYCONA !!! W ciągu niespelna 2 tygodni wyleczyłam u Pani doktor wszystki zęmby ,a było co robić spedziłam na fotelu około 11 godzin. POLECAM !!

POLECAM !!

Nie ma lepszej stomatolog!!! Podchodzi do pracy z entuzjazmem i precyzja.

Nie ma lepszej stomatolog!!! Podchodzi do pracy z entuzjazmem i precyzja.