lekarz Justyna Pudełko

Alergolog, Pediatra

Polecam wszyskim rodzicom których dzieci mają jakieś problemy zdrowotne.Pani doktor pomaga również dorosłym.

Zdecydowanie najlepszy i najbardziej fachowy lekarz alergolog i pediatra. Obie moje córki od momentu narodzin do chwili obecnej znajdują się pod jej opieką (a to już prawie 16lat). Jej celem było i jest dobro i zdrowie dziecka i mam nadzieję, że tak pozostanie. Polecam Panią doktor wszystkim.

Co za bzdura.Niestety bywa że zle ropoznaje chorobę.Leki wypisuje na wyrost najlepiej drogie na błache schorzenie.Jak dziecko zachoruje poważniej to nie ma go potem czym leczyć. Łatwo przechodzi od lekarza na rany przyłóż do wyjątkowo nieprzyjemnej osoby.I jeszcze jedno receptę zawsze trzeba zamawiać co w przypadku antybiotyku przed dniem wolnym dla dziecka na pewno nie jest wskazane.Dziwne jest też że za wiele testów trzeba płacić a przecież są bezplatne w innych poradniach alergologicznych.Wizyta prywatna z przymusu.

Co za bzdura.Niestety bywa że zle ropoznaje chorobę.Leki wypisuje
na wyrost najlepiej drogie na błache schorzenie.Jak
dziecko zachoruje poważniej to nie ma go potem czym leczyć.
Łatwo przechodzi od lekarza na rany przyłóż do wyjątkowo
nieprzyjemnej osoby.I jeszcze jedno receptę zawsze trzeba
testów trzeba płacić a przecież są bezplatne w innych
poradniach alergologicznych.Wizyta prywatna z przymusu.

Bardzo dużo zawdzięczam Pani Doktor. Jest wspaniałym specjalistą , ale przede wszystkim wspaniałym Człowiekiem. Osoba o ogromnej wiedzy i kompetencji. Myślę, że w rejonie Śląska to najlepszy alergolog. Polecam Panią Doktor każdemu Alergikowi w okolicy !!!

Świetny specjalista któremu można w 100% zaufać. Polecam!

Świetny specjalista któremu można w 100% zaufać. Polecam!

Świetny specjalista, ma ogromne doświadczenie! Polecam

Świetny specjalista, ma ogromne doświadczenie! Polecam