lekarz Justyna Ślak

1,5

Kompletnie nie zns się na swoim fachu. Srwierdzila ze bark jedt sprawny a po prywatnej wizycie w klinice sw Michala bark zostal zooperowany natychmiast

skandal to na razie resztę napisze jak już będę w pełni zdrowa ale na pewno nie dzięki niej sposób w jaki mnie ta Kobieta potraktowała to jest jedno słowo skandal i z pewnością tego tak nie zostawię na razie jestem uziemiona prze chorobę ale będę zdrowa dzięki wspaniałemu lekarzowi ze Soprt Kliniki Nie życzę nikomu spotkać tej Kobiety na izbie przyjęć czy być na nią skazanym w szpitalu specjalnie nie piszę lekarz bo sposób w jaki mnie potraktowała po przywiezieniu po wypadku to skandal mam nadzieję że wyzdrowieję dzięki lekarzowi ...

Nie życzę nikomu spotkać tej Kobiety na izbie przyjęć czy być na nią skazanym w szpitalu specjalnie nie piszę lekarz bo sposób w jaki mnie potraktowała po przywiezieniu po wypadku to skandal mam nadzieję że wyzdrowieję dzięki lekarzowi ze Sport Kliniki bo we dług tej kobiety byłam zdrowa i mogłam iść do domu opryskliwa zarozumiała jakimś dziwnym trafem na drugi dzień o wypadku okazało sie że niemam skręconego kolana tylko uszkodzone więzadła łąkotkę i czekam na rekonstrucję a ta kobieta stwierdziła nic Pani nie jest może Pani iść do domu skandal