mgr Justyna Sobczyńskamgr Justyna Sobczyńska - zdjęcie profilowe

mgr Justyna Sobczyńska

Kosmetolog

Pani Justyna to świetny, profesjonalny i pełen wiedzy kosmetolog. Dba o szczegóły bez narzucania się czy naciagania na wizyty w gabinecie. Opieka jest na poziomie holistycznym co jest niezwykle ważne przy złożonych problemach ze skórą. Miła, sympatyczna i profesjonalna obsługa, zawsze pomocna. Wracam, gdy tylko tego potrzebuje juz od kilku lat.

Wykonywałam zabiegi przeciwzmarszczkowe. Efekty są przepiękne. Szczerze mówiąc nie liczyłam że mogą nastąpić takie zmiany. Efekt jest wow. Bruzdy znacznie się zmniejszyły, owal twarzy napięty, okolica oczu wygląda znacznie lepiej a opadająca powieka nie jest już opadająca. Pani Justyna bardzo dużo wie, udziela bardzo cennych i istotnych porad w zakresie pielęgnacji skory a do tego jest zawsze sympatyczna i pomocna.

Współpraca z Panią Justyną to czysta przyjemność. Jest bardzo zaangażowana i pomocna a dużym i bardzo rzadko spotykanym podejściem jest tak kompleksowe i holistyczne podejście do procesu terapii. Jeśli ktoś tylko chce to każdą pomoc i odpowiedź na każde pytanie można od Pani Justyny uzyskać nawet nie fatygując się do gabinetu. Tylko potrzeba chęci z dwóch stron. Dzięki niej mój trądzik z mocnymi przebarwieniami potrądzikowymi został zażegnany. Wcześniej byłam pod "opieką" lekarzy, którzy wystawiali kolejne recepty a leczenie nie było skuteczne i ciężkie dla mnie. Tutaj było kompleksowe podejście i to zadziałało. Stosowałam się do zaleceń i wykonałam to co było rekomendowane. Obecnie jest też po 2 zabiegach usuwania blizn, które zostawił trądzik. Efekt jest zaskakujący. Z całą pewnością mogę to miejsce polecić innym i gdybym miała wybierać ponownie bym to miejsce wybrała.

Jestem zachwycona. Efekt zabiegów odmładzających jest wspaniały. Wyglądam naturalnie a młodo. POLECAM!!!

Zabiegi dla mojej trądzikowej, problematycznej skóry przeprowadzone zostały bardzo profesjonalnie. A do tego świetna pielęgnacja domowa ułożona przez panią kosmetolog. Doceniam za indywidualne, kompleksowe i holistyczne podejście.

Bardzo dobrze wykonane zabiegi przeciwtrądzikowe u mojej nastoletniej córki. Jesteśmy bardzo zadowolone z pracy jaką Pani Justyna wykonała. Zamiany trądzikowe, zanieczyszczenia, zaskórniki i przebarwienia zostały usunięte. Córka wie jak dbać o skórę w domu i trądzik nie powrócił.

Zabiegi przeciwstarzeniowe - poprowadzenie i efekt fenomenalny. Wyglądam co najmniej kilka lat mniej. Jestem również zadowolona za zabiegów usuwających przebarwienia powstałe po wakacjach.

Miejsce, które warto odwiedzić zwłaszcza, jeśli chcesz zatrzymać czas czy cofnąć licznik, ale przy tym wszystkim wyglądać tak samo bez wypełniaczy, nici i botoxów. Gabinet poleciła mi przyjaciółka która przeszła wielką metamorfozę odmładzającą i już sam widok tej przemiany był dobra reklamą. Dziś i ja jestem wielką fanką i polecam.

Bardzo dobry gabinet dla skór trądzikowych i problematycznych. Można tutaj liczyć zarówno na ułożenie dobrej pielęgnacji domowej na co dzień i profesjonalnie wykonane zabiegi w gabinecie. Pozbyłam się trądziku dzięki terapii prowadzonej przez Panią Justynę (wcześniej podejmowane leczenie antybiotykami niestety przyniosło efekt na chwile). Polecam wizyty tutaj.

Polecam gabinet na trądzik i blizny z którymi się uporałam. Dobry kontakt z kosmetologiem i super atmosfera w gabinecie.

Polecam gabinet na trądzik i blizny z którymi się uporałam.
Dobry kontakt z kosmetologiem i super atmosfera w gabinecie.