lekarz Kamel Khanafer

Neurolog

Do lekarza mnie wniesiono !!! Po jego zabiegu wyszedłem na własnych nogach i praktycznie bez bólu.Potem jeszcze dwie wizyty i kręgosłup jak nowy !!!

Budzi zaufanie. Jednak ocene zweryfikuje po zakonczeniu leczenia.

Budzi zaufanie. Jednak ocene zweryfikuje po zakonczeniu leczenia.

Od wielu lat borykam się z problemem nadgarstków i kręgosłupa ze względu na ciągłą pracę przy komputerze. Zostałam skierowana na rehabilitację, potem był pomysł leczenia operacyjnego. Całe szczęście trafiam do Pana Doktora! Z anielską cierpliwością wytłumaczył mi skąd biorą się moje bóle, pomógł zarówno doraźnie, jak i długofalowo. Nie faszeruje lekami, lecz zaleca ćwiczenia i zdrowy tryb żywienia, dzięki któremu poprawiła się również moja kondycja ogólna. Z czystym sumieniem polecam!

Lekarz wzbudza zaufanie i profesjonalnie podchodzi do choroby.Jestem bardzo zadowolona ,polecam.

Przemiły fachowiec.Ze szczegółami tłumaczy chorobę i omawia sposoby radzenia sobie z nią.Lekarz z powołania.

serdecznie polecam ,to najbardziej kompetentny lekarz z jakim miałam leczenie stawów i kręgosłupa.

Lekarz jakich mało, nie tylko doprowadził mój kręgosłup do użyteczności ale Pan Doktor pokazuje również ćwiczenia, dzięki którym nie będę musiał go odwiedzać. Nie wszyscy lekarze aż tak dbają o swoich pacjentów.

Po tzrech wizytach u lekarza ustąpiła rwa kulszowa, wcześniej nie pomogła rehabilitacja i seria zastrzyków. Bardzi miły, kontaktowy, ciepły, życzliwy. Naprawdę POLECAM !!!!!!

Specjalista, fachowiec, bardzo skromny i pracowity, osoba która pomogła już dziesiątkom ludzi.

To cud że trafiłam do tego lekarza.Profesjonalista w każdym calu.Bardzo dobry lekarz jak i człowiek.Pomógł mi bardzo.Polecam wszystkim!