dr n. med. Kamil Bochynekdr n. med. Kamil Bochynek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Kamil Bochynek

Urolog, Chirurg ogólny

lekarz mily uprzejmy doswiadczony i bardzo dokladny w badaniach szybko i trafnie wystawia diagnoze odpowiada na wszyskie zadane pytania polecam goraco

W moum przypadku wykonał to,co inny lekarz zaniedbał lub czego nie umiał zrobić. Lekarz z dużą wiedzą i umiejętnościami. Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że uratował mi życie. Dla mnie jest wzorem dobrego lekarza.

SUPER Lekarz SUPER CZŁOWIEK POLECAM.Specjialista wysokiej klasy

SUPER Lekarz SUPER CZŁOWIEK POLECAM.Specjialista wysokiej klasy

Super lekarz.Moim zdaniem diagnozuje szybko i skutecznie.Co jest ważne po wyjściu ze szpitala nadal się interesuje swoimi byłymi pacjętami.Podczas badań kontrolnych wszystko tłumaczy nie owija w bawełne jak to robią inni lekarze. LEKARZ NA 6!! Andrzej T.

Jestem leczony przez tego lekarza od 5 lat. Jako specjalista jest konkretny, wnikliwy w kwestii diagnozy choroby.Ważne jest, iż posiada dodatkowe cechy osobowości takie jak; uprzejmość, zrozumienie i medyczną wrażliwość dla chorego.

Lekarz z powołanie, całkowice bezinteresowny. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora wszystkim. Bardzo dużo z mężem mu zawdzięczamy. Jest nie tylko świetnym lekarzem ale chyba co najważniejsze dobrym człowiekiem. AZ

Mistrz Genialny w tym co robi.Znam tego Ludzkiego Doktora wiele lat i na koniec Polski za nim pojadę jeśli będzie taka potrzeba.Negatywne opinie o Nim to bzdury niczym nie uzasadnione-to frustraci,którzy szukają choroby i powinni zgłosić się o pomoc u specjalistów raczej od głowy.

bardzo dobry lekarz oby bylo więcej takich lekarzy.

bardzo dobry lekarz oby bylo więcej takich lekarzy.

Bardzo sympatyczny,konkretny lekarz - w poprzedniej opinii ktoś napisał, że został odesłany do fizjoterapeuty ja również i nie widzę w tym nic złego wręcz przeciwnie uważam,że kompleksowe podejście do sprawy jest ważne. Czeladziok

Czeladziok

Bardzo dobry lekarz. Pomógł w mojej chorobie idealnie. Wyleczył kilkoro moich znajomych z chorób bardzo poważnych. Polecam tego lekarza jako specjalistę i naprawdę dobrego człowieka, który ma cierpliwość i serce do swoich podopiecznych. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan - świat byłby idealny. Dziękuję za wszystko Barbara

Dziękuję za wszystko
Barbara