lekarz Kamila Bazylińska

Pani Doktror podczas kilku już konsultacji zawsze rzeczowo podchodzi do problemu. Przy tym jest uprzejmą osobą oraz poświęca maksymalną uwagę oraz czas dla pacjenta. Została mi polecona przez inną pacjentkę. Nie zawiodłam się w postanowionej diagnozie i procesowaniu dalej mojego problemu zdrowotnego. Osobiście mogę polecić Panią Doktor z czystym sumieniem!

Nie polecam tej Pani bo nawet nie potrafię nazwać jej lekarzem . Jest zadufana w sobie zero empatii a do tego bezczelna , ignorująca osoba . Może jak się chodzi do niej prywatnie i zostawia się kasę jest inna . Rodzine pacjentki która umierała przyjmowała na leżąco w gabinecie lekarskim zero kultury , jeśli chodzi o pacjentów ma całkowicie wywalone , jest dla nich olewająca . O gustach się nie mówi ale ta Pani jako chirurg bardziej dba o swoje rzęsy niż o pacjentów

Cudowna wspaniała sympatyczna pani chirurg godna polecenia i zaufania.dba o pacjenta ,...............

Bardzo dobra specjalistka. Polecam!!!!! Uratowała życie mojej mamie, gdyby nie ona dalej byśmy chodziły po wielu specjalistach bez skutku Życzliwa,uprzejma,kompetentna,z duża wiedza. Przyjmuje w Med-GASTR

Bardzo dobra specjalistka. Polecam!!!!!

Szanowna Pani Doktor, Bardzo dziękuję za fachową, bezinteresowną i ogromnie życzliwą pomoc, której udzieliła Pani Doktor mojej Mamie. Pozdrawiam serdecznie Lech Dudarewicz w

Szanowna Pani Doktor,
Pozdrawiam serdecznie Lech Dudarewicz w

Miałam dzisiaj okazję poznać Panią Doktor w przychodni Med - Gast w Łodzi. Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty. Bardzo uprzejma i co mnie osobiście zadziwiło przeprosiła za opóźnienie. Zdaję sobie sprawę, że bycie miłym i troskliwym to nie wszystko, zobaczymy jak to się okaże od strony merytorycznej, czyli zabieg, szpital itd. Jednak dla mnie osobiście ludzkie podejście, uśmiech i zrozumienie są bardzo ważne. Empatii Pani Doktor nie brakuję. Dam znak po zabiegu. Polecam.

Cudowny chirurg, złote ręce, złoty człowiek. Lekarz jakiego życzyłabym sobie w każdej przychodni. Pełen profesjonalizm. Z wyrazami podziękowania dla Pani Doktor. Dorota M

Polecam wszystkim najlepszy chirurg jakiego znam uratowała mi życie i zdrowie świetna merytorycznie oraz współczuję choremu wszystko wyjaśnia cierpliwa 😇 anioł

Polecam wszystkim ta panią zrobiła mi pięknie plastyke brzucha kompetentna profesjonalna i ciepła dr złoty człowiek

nie polecam! Pani choć bardzo uprzejma lecz nie powinna mydlić oczu pacjentom, bo przychodzą do niej pacjenci z bólem. gdybym nie zmieniła na innego chirurga bym kolejne pół roku męczyła sie z torbiel włosowa...