Lekarze Kardiolog dziecięcy

lekarz Barbara Grzelewska

LogoMedic- Gabinet Terapii Logopedycznej, ALDEMED CENTRUM
Wyspiańskiego 13
65-036 Zielona Góra

Bardzo sympatyczna, wrażliwa, konkretna i ciepła osoba. Znakomity lekarz. Maniak kochający swoją pracę. Pani doktor prowadziła mnie na oddziale. Pozdrawiam - Jerzy Kamiński Gubin
Opinia dodana przez: Jerzy
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Internista
                                       lek. med. Maciej Mąkowski

lek. med. Maciej Mąkowski

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Pan doktor M. Mąkowski konsultowal mojego ojca. Po wielu konsultacjach u innych kardiologów i angiologów po raz pierwszy spotkaliśmy się z tak kompleksowym podejściem do rzeczywiście bardzo trudndgo przypadku choroby ojca. Dziękuję bardzo serdecznie.
Opinia dodana przez: Marzena Gawkowska

lekarz Witold Kawczyński

U Lekarzy - Centrum Medyczne
Bolkowska 2c/H1
01-466 Warszawa

Wspaniały lekarz kardiolog! On pierwszy rozpoznał moją chorobę i skierował mnie na operację. Dziękuję Ci Witulku i Pozdrawiam, Leonard.

lekarz Leszek Pawłowski

Limanowskiego
96-300 Żyrardów

Pan dr uratował mojemu 43 letniemu mężowi, życie, który został przywieziony z zawałem serca do szpitala w Grodzisku. Szpital na Banacha wypuścił mojego męża z zawałem, a Pan dr od razu postawił trafną diagnozę i natychmiast zrobił zabieg ratujący życie. Lekarz empatyczny, ciepły z super podejściem do pacjenta Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Dominika

lek. med. Wojciech Zapaśnik

Rehasport Clinic
plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena wejście C2 i C3)
80-344 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej : lekarza Wojciecha Zapaśnika . Pomógł mi przedłużyć życie w lepszym zdrowiu i dał siłę patrzeć w przyszłość . Dziękuję !
Opinia dodana przez: Teresa Sz.
{'id': 270, 'name': u'Sieradz'} Internista
                                       dr n. med. Anna Kopff

dr n. med. Anna Kopff

Armii Krajowej 1 m. 55
98-200 Sieradz

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Kardiolog
                                       lek. med. Katarzyna Czarnecka

lek. med. Katarzyna Czarnecka

Kardiolog

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii Inwazyjnej, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji
Edukacji 102
43-100 Tychy

mogę powiedzieć tylko to że dzięki P.Doktor dowiedziałam się co mi jest teraz jestem juz pod opieka onkologa bardzo dziekuje Pani Doktor wspaniały człowiek jako lekarz najlepszy jakiego moglam spotkac na swej drodze jeszcze raz dziekuje P.Doktor
Opinia dodana przez: Bozena
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Kardiolog
                                       dr n. med. Anton Chrustowicz

dr n. med. Anton Chrustowicz

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Bardzo dobry specjalista kardiolog, do którego chodzę regularnie w ramach wizyt kontrolnych do UNIMEDICA przy Szpitalu Jana Pawła II po odbytej operacji serca. Badania wykonuje nowoczesnym sprzętem tj. USG (ECHO) serca, a opisy wykonuje bardzo dokładnie. Zresztą dr wynokunje ECHO serca dla pacjentów prof. nauk med. Jerzego Sadowskiego (wybitnego kardiochirurga), więc też to o czymś świadczy!! Na ten moment - doktor nauk medycznych... Serwis podaje nieaktualny tytuł naukowy.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Kardiolog
                                       lek. med. Andrzej Sumiński

lek. med. Andrzej Sumiński

ul. Jana Sobieskiego 14/61
02-957 Warszawa

Wspaniały lekarz z powołania. Byłam leczona przez niego przez kilka lat. Leczony był również mój mąż. Zanim postawił dokładną diagnozę przeprowadził dokładny wywiad z pacjentem także o członkach rodziny. Zlecał badania niezbędne do przeprowadznia celem postawienia trafnej diagnozy. Przy tym jest bardzo miły i sama rozmowa z nim stawia człowieka na nogi. Oby jak najwięcej było takich lekarzy.

lekarz Igor Jeremicz

NZOZ "Medicare"
ul. Wrocławska 154
63-800 Gostyń

Poszukiwałam tego lekarza przed nastepną koronarografią i dzisiaj przypadkowo znalazłam. Koronargrafia wykonana przez niego była po prostu idealna bez żadnego śladu. Teraz jestem po ale wykon. w innym zakładzie i masakra. Dlatego zaraz zapisuję się do niego.
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Jacek Lewandowski

Internista, Kardiolog

Warszawski Uniwersytet Medyczny - Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie - Klinika Chorób Wewnętrznych, Nadciśnienia Tętniczego i Angiologii
Warszawa

Wybitny specjalista, bardzo rzetelnie podchodzi do pacjenta, tłumaczy choroby,kompetentny - godny polecenia Marek Chrołowski
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Beata Franczyk

Przychodnia Malinowa
Jana Kilińskiego 21
90-205 Łódź

Znakomity lekarz cechujący się wyjątkową empatią i kompleksowym podejściem do pacjenta. Zawsze gotowy do pomocy o każdej porze (jako jeden z niewielu lekarzy Pani doktor udostępniła swój prywatny numer telefonu dzięki czemu można było otrzymać pomoc zarówno wieczorem jak i w weekendy). Pani doktor potrafiła pomóc moim rodzicom i postawiła trafną diagnozę, kiedy inni lekarze rozkładali bezradnie ręce.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Barbara Strzyżewska

Medic Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
Grochowska 50
60-332 Poznań

To prawdziwy lekarz z powołania. W błyskawicznym tempie pzreprowadziła diagnostykę w szpitalu, a już po uzyskaniu diagnozy (która nie była zbyt wesoła) dobrze pokierowała mnie dalej. Będąc w szpitalu czułam się dobrze zaopiekowana. Polecam wszystkim tą Panią Doktor. A. G.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Joanna Błaszak

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Med-Reh
Tadeusza Wendy 15
81-350 Gdynia

Pani doktor Błaszak, to lekarz z powołania. Ciepła, empatyczna, uważna. Wizytę oceniam 10/10. Rzadko w dzisiejszych czasach można trafić do TAKIEGO lekarza. Jestem wdzięczna ❤️

lek. med. Urszula Mielecka

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Warszawa

bardzo merytoryczne podejście, dokładność i staranność w leczeniu. niezwykle uprzejma, ciepła osoba, która w sposób profesjonalny jest przygotowana do wizyty. zleca badania, aby jak najlepiej zdiagnozować dolegliwości.
Opinia dodana przez: ola

dr Juliusz Głogowski

Klinika Alfa
Polna 9
96-500 Sochaczew

Miły i kompetentny lekarz. Bardzo dobrze dobrał mi leki na nadciśnienie. Zajął się też wszczepieniem rozrusznika u osoby w mojej rodzinie. Bardzo dobry !
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       dr n. med. Aleksandra Czepiel

dr n. med. Aleksandra Czepiel

CardioTeam
Cicha 5 lok.1
00-353 Warszawa

Gdybym miał polecić kardiologa komuś z rodziny lub najlepszemu przyjacielowi poleciłbym Panią Doktor Aleksandrę Czepiel

prof. dr hab. n. med. Elżbieta Kramarz

Centrum Zdrowia Mediceum
ul. Koprzywiańska 2 lok 1 (przy pętli tramwajowej "Gocławek")
04-285 Warszawa

Takich lekarzy jak pani prof. Elżbieta Kramarz należy szukać. Pełna wiedza i kompetencja, a przede wszystkim chęć służenia pacjentowi, podparta uczynnością i pomocą. Dobrze ustawia proces leczenia i kieruje tym procesem. To jest lekarz, który służy, leczy i pomaga. Dziękuje. Jestem dumny, że jestem leczony przez Panią.
Opinia dodana przez: Wojciech

lek. med. Michał Miszczak

NZOZ Lekarz Rodzinny
Ul. Towarowa 1
23-200 Kraśnik

Profesjonalizm, rewelacyjne podejście do pacjenta. Brakuje takich lekarzy. Dziękuję za uratowanie życia mamy.

lekarz Przemysław Arasimowicz

ul. Żwirki i Wigury 14
81-394 Gdynia

Jestem bardzo zadowolony z faktu bycia pacjentem Doktora Arisimowicza.Doktor godny polecenia. Fachowość ,podejście do pacjenta na najwyższym pozimie.
Opinia dodana przez: Andrzej