Lekarze Kardiolog dziecięcy

dr n. med. Karol Początek

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Jestem świeżo po próbie wysiłkowej przeprowadzonej w centrum medyucznym Medix> Doktor Początek jest osobą o wysokiej kulturze osobistej. Jest bardzo uprzejmy, badanie odbyło się w bardzo miłej i luźnej atmosferze. Cała procedura została jasno wyjaśniona, po badaniu otrzymałem klarowną intepretację wyniku. Jestem zbardzo zadowolony z tej wizyty.
Opinia dodana przez: Marcin

dr Marta Obremska

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Z ogromną przyjemnością polecam Panią Doktor, profesjonalizm na pierwszym miejscu. Bardzo dobry fachowiec

Przemysław Nowicki

Gabinet lekarski
53-034 Wrocław

Polecam. Rzeczowe podejście do pacjenta, jasno wszystko wyjaśnione zrozumiałym językiem w milej atmosferze. A najważniejszd że lepiej się czuję :)

Marzena Stoyra-Początek

Kardiolog

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław

Wspaniała lekarka i człowiek. Ma dar pomagania. Mnie postawiła na nogi. Dużo zdrowia Pani Doktor! Polecam wszystkim szukającym dobrego specjalisty. Muszę również dodać, że Pani dr pracuje w niezwykle przyjaznej dla pacjenta przychodni MEDIX, otoczyli mnie tam troskliwą opieką- wdzięczna pacjentka
Opinia dodana przez: ania

dr n. med. Wojciech Tanecki

Kardiolog

Niepubliczna Przychodnia Stomatologiczna s.c.
Jedności Robotniczej 10
67-200 Głogów

dr Wojciech Tanecki to z prawdziwego zdarzenia lekarz kardiolog . zawsze znajdzie czas na wysłuchanie . szczególną troską otacza ludzi starszych. Dobrze i funkcjonalnie wyposażony gabinety daje gwarancję doskonałej opieki. serdecznie dziękuję Panie Doktorze za wiele lat w ktorych moglem korzystać z pana porad i opieki medycznej.

Andrzej Dumański

Chirurg ogólny, Kardiolog

Gabinet lekarski
53-333 Wrocław

Proszę o jakieś namiary na doktora Dumański ego. Moja mama jest 5 lat po wstawieniu zastawki i ostatnim czasem źle się czuję a do kontroli ma dopiero na kwiecień. Nigdzie nie mogę znaleźć do niego kontaktu a jak już dzwonię to wszędzie odsylaja mnie z kwitkiem. Z góry serdecznie dziękuję
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Weronika Beszter

Pediatra, Kardiolog

Mickiewicza 23
43-300 Bielsko-Biała

Od kilku lat mój synek jest pacjentem Pani Doktor. Dla niego to jest Fajna Pani Doktor, bo jest bardzo łagodną, uśmiechniętą i sympatyczną Panią Doktor. Dodatkowo w gabinecie są zabawki, którymi dziecko może się zabawić podczas rozmowy dorosłych.Dla mnie jest fachowcem najlepszym, na jakiego mogłam trafić. Rzetelna, kompetentna, konkretna i przy tym pełna szacunku dla pacjentów. Polecam :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Paweł Derejko

Kardiolog, Internista

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42
04-628 Warszawa

Profesor dr hab. Paweł Derejko jest osobą wykazującą się niezwykłym zaangażowaniem w swojej pracy. Rzekłbym, że jest Hipokratesem naszych czasów, bowiem leczy duszę i ciało pacjenta. Nie szczędzi czasu dla chorego, jestem spoza Warszawy, więc nawet telefonicznie udzielał mi rad, czyniąc to osobiście wieczorem po pracy lub za pośrednictwem przemiłej Pani koordynator, a w szpitalu na oddziale , miedzy zabiegami, miał zawsze choćby chwilę na rozmowę ze mną. Szczególnie zasługuje ...
Opinia dodana przez: Joachim

lek. med. Renata Leniec

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Renata Leniec
ul. Wł. Łokietka 3/U2
Lubin

jestem pacjentem Pani Doktor od 2012 roku i mam zaufanie tylko do Niej , przemiła dokładna leki dopasowuje super .Dziękuje Pani za Wielką Pomoc dla mnie mojej rodziny i moich znajomych .
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Zygfryd Reszka

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Kaszubska 4
82-300 Elbląg

Wcześniej byłem na wizytach u różnych lekarzy, robili mi różne badania ( wcale nie tanie) a i tak nic z nich nie wynikało. Dopiero tutaj u doktora dowiedziałem się co mi naprawdę jest i dlaczego tak jest. Z początku nie dowierzałem, ale dostałem takie dobre leki, że dość szybko poczułem się dużo lepiej. Teraz chce mi się żyć i pracować, bo wcześniej już byłem prawie zrezygnowany. Bardzo dziękuję i szczerze ...
Opinia dodana przez: Igorzak

lekarz Marzena Stopyra-Początek

Kanarkowa 13
55-010 Żerniki Wrocławskie

Wizyta punktualnie, podczas badania wszystko zostało dokładnie wyjaśnione w czym tkwi problem, cena porady przystępna, personel Medixu miły, miejsce położenia przychodni ok, jest gdzie zaparkować, polecam

dr n. med. Andrzej Ochała

Przeniesiona !!! Zabrska 14/3
al. Korfantego 5 (Unimed)
40-005 Katowice

Dzień dobry.Zlote ręce,otwarty umysł,kultura osobista to mało powiedziane.Dziękuję Panie Profesorze.Łączę wyrazy szacunku.Andrzej Janus
Opinia dodana przez: Andrzej Janus