Lekarze Kardiolog dziecięcy

Super lekarz bardzo dobre podejście do pacjenta wszystko wytłumaczy naprawdę dawno nie trafiłam na takiego lekarza polecam każdemu .
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Grzegorz Smolka

Piastowska 2
Katowice

Nie tylko doskonały specjalista ale także bardzo dobry lekarz. Będąc pod jego opieką otrzymujemy nie tylko zdrowie ale i świadomość że znajdujemy się w dobrych rękach.

dr n. med. Jerzy Kozłowski

Przychodnia przy Szpitalu Barlickiego

niesamowity lekarz profecjonalista kultura osobista na najwyższym poziomie -szkoda że takich lekarzy jest bardzo bardzo mało.jak by się lżej żyło i leczyło gdyby inni lekarze łodzcy chociaż raz w roku poszli do pana doktora Kozłowskiego na wizytę i sami się przekonali jak prawdziwy lekarz z POWOŁANIEM traktuje pacjęta .DZIĘKUJĘ POZDRAWIAM
Świetny Lekarz (przez duże "L"). Przez długie lata opiekował się moją, nieżyjącą już niestety żoną. Mimo bardzo słabej wydolności krążenia i ponad czterdziestoletniego zmagania się z cukrzycą, była ze mną jeszcze 14 lat. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze. Od wielu lat jestem również pacjentem Pana Doktora. Ryszard W.
Opinia dodana przez: Ryszard

dr n. med. Maciej Chojnicki

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

invikta
Gdańsk

FENOMENALNY GENIUSZ .Dr Chojnicki leczy i poprowadził operację mojej córki w Szpitalu Kolejowym. MOIM ZDANIEM TO PRAWDZIWY DAR OD BOGA dla nas tu na ziemii :) PODZIWIAM GO JAKO CZŁOWIEKA I LEKARZA .To Profesjonalny , Przemiły Perfekcyjny GENIUSZ, do tego jeszcze skromny !URatował jej życie. Dla niego to zwykły zabieg implant zamykający PDA , ale tym zabiegiem uratował nam zycie . Nie tylko mojej córce , ale i nam rodzicom ...

lekarz Grzegorz Hordyński

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26
45-418 Opole

Wielki człowiek ,zawsze ma czas żeby pacjent wszystko zrozumiał,cierpliwy wielki specjalista .Miałem już dwa razy wszczepiony kardiowerter i zawsze z najwyższą fachowością,.Pan doktor złota rąąączka.

lek. med. Wiesława Donat

Kardiolog, Kardiolog dziecięcy

Przychodnia Medycyny Wieku Rozwojowego
Sporna 16
61-709 Poznań

Polecam wizytę u Pani doktor rodzicom małych pacjentów. Skrupulatnie sprawdziła serduszko naszej kilkumiesięcznej córki. Jest przy tym ciepłym człowiekiem ze wspaniałym podejściem do dzieci. U Pani doktor nie ma pośpiechu i wszystko cierpliwie tłumaczy. Lekarz z powołania. Wizyta na nfz
Opinia dodana przez: Agata

dr hab. n. med. Katarzyna Bieganowska

Kardiolog dziecięcy

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Super kardiolog, zdecydowanie polecam. Byłem z 5 miesięcznym dzieckiem, pełna profeska i podejście do dziecka. Bardzo miła i uśmiechnięta. Pani doktor zbadała córkę i wszystko dokładnie wyjaśniła i tego samego dnia udało się zrobić ekg. Naprawdę wspaniały lekarz. Polecam.

dr n. med. Teresa Witkoś

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Do tej pory nie miałam szczęścia do lekarzy,w końcu trafiłam do Pani doktor,która miała czas mnie dokładnie przebadać i zdiagnozować.Polecam
Opinia dodana przez: Henia

dr n. med. Monika Lica-Gorzynska

Przychodnia Lekarska NOVA
ulica Drzymały 33
89-620 Chojnice

Bardzo dobra Pani doktor. Nie zlekceważyła moich dolegliwości, gdzie do tej pory wszyscy lekarze wmawiali mi, że jestem zdrowa, że nic mi nie jest. Po poleceniu mi Pani doktor przez mojego lekarza rodzinnego (którego w odpowiednim momencie zmieniłam), jestem dzisiaj szczęśliwą osobą. Mogę powiedzieć, że darowano mi drugie życie. Od momentu zdiagnozowania wrodzonej wady serca do zabiegu na sercu w Klinice Kardiochirurgii w Gdańsku minęły zaledwie 4 miesiące. A po ...
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Piotr Mazerant

Garbarska 17/19/35
97-300 Piotrków Trybunalski

Prawdziwy fachowiec, lekarz jakich dziś już trudno spotkać. Polecam wszystkim, przy panu doktorze zapomnicie o waszych bolączkach.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Mariusz Drabik

NZOZ Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Szpitalna 1
41-219 Sosnowiec

Dziś pierwszy raz byłam u Pana doktora . Lekarz z powołania! Super lekarz nikt skrupulatny , dokładny. Oby więcej było takich lekarzy .
Opinia dodana przez: Pacjenkta
{'id': 4986, 'name': u'Tczew'} Neurologopeda
                                       mgr Agnieszka Sznigir-Dorawa

mgr Agnieszka Sznigir-Dorawa

Neurologopeda, Neurologopeda dzieciecy

Gabinet Neurologopedyczny
Armii Krajowej 43F
Tczew

Jako rodzice jesteśmy zachwyceni Panią Agnieszką, zarówno od strony zawodowej, jak i prywatnej. Syn uwielbia Jej urozmaicone zajęcia, które niezwykle pomagają mu rozwinąć braki w wymowie, oddychaniu, jedzeniu... Polecamy na 110 %
Opinia dodana przez: Sebastian Rosa

dr n. med. Małgorzata Mizerska

Pracownia Protetyczno-Ortodontyczna
Jedności Narodowej 28
97-300 Piotrków Trybunalski

Gorąco polecam Panią Doktor ,dokładnie wykonuje badania echo,EKG obsługuje serca mierzy ciśnienie. Wszystko szczegółowo wyjaśnia
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Barbara Zdanowska

Kosmetyczno Lekarska Spółdzielnia Pracy Izis Lecznica Nr 10
Marszałkowska 55/73
00-678 Warszawa

Bardzo dobry kardiolog. Empatycznie podchodzi do pacjenta. Dokładnie bada, wypytuje o objawy i stara się mu pomóc.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Wiesław Czapnik

Gabinet Kardiologiczny
26-500 Zdziechów

Specjalista jakich mało! Bardzo gorąco polecam!
Bardzo dobry lekarz kardiolog widać że dobrze się zna. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Widać że bardzo dobry lekarz. Polecam

dr n. med. Michał Ziembowski

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Przychodnia Lekarza Rodzinnego nr 2 Diagter sp. z o.o.
Cieszkowskiego 37 D
62-020 Swarzędz

Świetny fachowiec, oddany pacjentom, leczy duszę i ciało. Wiele lat szukałam pomocy wydając duże pieniądze, bezskutecznie dopiero Doktor Ziembowski postawił mnie na nogi. Leczenie to proces z którym organizm musi sobie poradzić i trzeba na to dużo czasu i wytrwałości ale nie ma innej drogi. Gorąco polecam !!!
Opinia dodana przez: mirka
Jestem pacjentką Pana Doktora od wielu,wielu lat. Najlepszy Lekarz. Niesamowita wiedza i intuicja medyczna. Lekarz z powołania. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Wiesław Mejzner

Wawelska 22
19-300 Ełk

Doktor Mejzner jest kompetentnym i empatycznym specjalistą.Bardzo chętnie wrócę,gdy tylko będzie taka potrzeba.Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Magdalena