Lekarze Kardiolog dziecięcy

lekarz Maria Forc-Biała

Centrum Medyczne "BETAMED" Filia Nr 2
Wojska Polskiego 51
25-375 Kielce

Jestem pod opieką medyczną pani doktor niemal trzy lata. Na podstawie swoich doświadczeń i rozmów z innymi jej pacjentami mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że lekarzy takich jak ona spotyka się już bardzo rzadko. Rozległa i wszechstronna wiedza specjalistyczna, oddanie dla sztuki medycznej i dla drugiego człowieka, duże doświadczenie zawodowe, profesjonalizm w diagnostyce i w leczeniu, oraz bardzo dobry, empatyczny kontakt z pacjentem, to tylko niektóre cechy, które sprawiają, że ...

Paweł Bułacik

Kardiolog dziecięcy

Lubin

bardzo dokładny i kompetentny lekarz ma dobre podejście do dzieci samo badanie usg serca trwało ok25 minut pan doktor dokładnie obejrzał serce tętnice brzuszną zastawki w szyi dziecka(opowiadał i pokazywał dziecku co widzi)

dr n. med. Jolanta Zabłocka

Kardiolog, Kardiolog dziecięcy

Najlepszy lekarz a przede wszystkim człowiek . NAJLEPSZA MATKA OPIEKUNKA NADZIEJA NASZYCH BARDZO CIĘŻKO CHORYCH DZIECI. Gdybym mogła nadałabym Jej tytuł PROFESORA W DZIEDZINIE KARDIOLOGI DZIECI
Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Andrzej Stawiarski

NZOZ Collagena, BotoXeXpress
aleja Jerozolimskie 11/19
00-508 Warszawa

Takich lekarzy już normalnie nie ma, bardzo życzliwy i z dużą fachowością podchodzi do problemu, bardzo wnikliwie czyta dokumentację medyczną szukając zasadniczej przyczyny dolegliwości, poświęca tyle czasu ile trzeba, wszystko dobrze tłumaczy, dokładnie bada chorego bardzo wszechstronnie, zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły. A stałym pacjentom udziela porad przez telefon. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Leonard Kraśnik

ulica Gerberowa 67
60-175 Poznań

Od ponad 20 lat choruję na serce. Jednak od ponad 10 lat jedynym Kardiologiem, któremu ufam jest Dr. Leonard Kraśnik. dzięki jego podejściu do pacjenta, oraz doborowi leków funkcjonuję bez większych problemów. Pozdrawiam, polecam wszystkim takich Medyków.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Anna Nej

ul. Michała Bałuckiego 12/8
82-300 Elbląg

Pani doktor jest bardzo dobrym kardiologiem i wspaniałym człowiekiem- kompetentna i wnikliwa w poszukiwaniu przyczyn chorobi, przyjazna pacjentom. Uratowała życie mojego męża, który był w bardzo ciężkim stanie.
Opinia dodana przez: Urszula Maria

lekarz Karolina Zakutyńska-Kowalczyk

BiM-Med Centrum Medyczne
ul Kościuszki 2/1
Koszalin

Pani kardiolog to bardzo miła osoba. Lekarz z powołania i prawdziwego zdarzenia. Podejście do pacjenta - wzorowe. Wszystko dokładnie i powoli objaśnione. W razie jakichkolwiek wątpliwości, czy pytań - rzetelna i jasna odpowiedź. Jestem bardzo zadowolony, że wybrałem Panią Dr. Z czystym sumieniem mogę polecić w 100% każdemu. Spokojnie wysłuchała z jakimi dolegliwościami przyszedłem, przeprowadziła badanie. Wizyta należała do bardzo przyjemnych oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Janusz Kowalik

lekarz Wojciech Faron

Gabinet Internistyczny Wojciech Faron
Piłsudskiego 73
67-100 Nowa Sól

Lekarz, który naprawił tętnice wieńcowe mojemu Tacie- mimo, ze w dużych ośrodkach nie chciano się tego podjąć, ze względu na komplikacje. Jestesmy niezmiernie wdzięczni, gdyż dzięki temu Tato może poddać się terapii leczenia nowotworu, z niewydolnością nie miałby żadnych szans na leczenie.
Opinia dodana przez: Emilia Haleczko

lekarz Natalia Navarro-Kuczborska

Brukowa 137A
91-341 Łódź

Znakomity lekarz .Patrzy na pacjenta całościowo. Leczy przyczyny a nie tylko skutki.Wizyta u Pani doktor to poczucie że jest się w dobrych rękach. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Maciej Wiosna

Gabinet Lekarski Maciej Wiosna
Struga 54 lok 3
Radom

Wspaniały lekarz, nigdy nie spotkałam tak empatycznego człowieka, trafne diagnozy i super podejście do każdego problemu. Bardzo polecam!
Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą , mam problemy z sercem , miewałam duszności , lecze się u niej już od jakiegoś czasu , leki mam świetnie dobra - bez skutków ubocznych za pierwszym razem.

dr n. med. Wojciech Płazak

Internista, Kardiolog

Szpital Jana Pawła II, Klinika Chorób Serca i Naczyń, Kraków
Centrum Medyczne Trimed, Lwowska 43, Wadowice
34-100 Kraków

Ja tego szpitala nie wybierałam (JP II w Krakowie), trafiłam do niego po zatrzymaniu akcji serca. Spędziłam na III Oddziale Aneztezjologii i Intensywnej Terapii około 10 dni, w tym 5 dni w śpiączce farmakologicznej, a następnie na Oddziale Klinicznym Chorób Serca i Naczyń. Lepszej, a przede wszystkim skuteczniejszej opieki lekarskiej nie można sobie wyobrazić. Pomimo podeszłego wieku (82 lata) po miesiącu opuściłam szpital o własnych siłach. Dziękuję całemu personelowi lekarskiemu ...
Opinia dodana przez: Janina G.

dr n. med. Anna Wycisk

ulica Bałkańska 4B/10
42-612 Tarnowskie Góry

Chciałabym Państwu opowiedzieć jakim lekarzem jest Pani doktor Anna Wycisk. Od wielu lat mój mąż leczy się u wspaniałej lekarki jaką jest Pani doktor. Śmiało mogę powiedzieć, że wielokrotnie ratowała mu życie, co nie jest bagatelne, zważywszy na młody wiek mojego męża.Jest lekarzem z powołania, rzetelnym i bardzo konkretnym. W środowisku lekarskim wyróżnia się tym, że jest CZŁOWIEKIEM, co nie jest zbyt rozpowszechnione, jak sami państwo wiecie. Wraz z mężem ...
Opinia dodana przez: Lotar1989

dr n. med. Ewa Kaczkowska-Marusik

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Łódź

Już dawno nie przyjmuje w Almedzie. Aktualnie w Argo,Centrum Medycznym przy Sterlinga w Łodzi. Polecam Panią doktor bez zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Monika

lek. med. Piotr Przybyszewski

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Bojańczyka 8
87-800 Włocławek

Doktor z ogromnym doświadczeniem i wiedzą, posiadający ogromną dozę empatii w stosunku do pacjenta, leczę się u doktora od wielu lat i zawsze jest mi pomocny, po wizycie u doktora zawsze jestem optymistycznie nastawiony do życia, dzięki Jego radą, fachowej konsultacji i profesjonalnego podejścia. Polecam.
Opinia dodana przez: Piotr Celmer

lekarz Mariusz Sakowski

Gajowicka 170/1
53-150 Wrocław

Lekarz kompetentny,uprzejmy,godny polecenia.Obsługa bardzo miła.W gabinecie czyściutko,bez zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Mirosław Karp

Kardiolog, Pediatra

Jasło

bardzo dobry lekarz uwazam że jest grzeczny podchodzi do problemu pacjenta odpowiedzialnie i udziela pacjentowi niezbędnych informacji odnośnie jego niedomagań
Kontaktowy i kompetentny lekarz. Leczy moją mamę i męża. Zawsze dostępna telefonicznie i w razie potrzeby również na wizyty w gabinecie lub w domu. Bardzo dobrze wyposażony gabinet, nie trzeba robić badań w innych przychodniach. Polecam
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Leszek Gnyp

Kardiolog, Toksykolog

Szpital
Biernackiego 9
20-089 Lublin

Posiada duże doświadczenie, jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Byłam u wielu kardiologów i przyznaję że dr Gnyp naprawdę się wyróżnia. Jego podejście do pacjenta jest zaskakujące. Zgłosiłam się do niego jedynie z opisem EKG a doktor poprowadził inne badania echo serca, holter ciśnieniowy, badania labolatoryjne - postawił diagnozę i wreszcie leczę się w dobrym kierunku. Mam odpowiednią dietę, ponieważ po 5 latach biegania po specjalistach okazało się że przyczyną bóli sercowych ...
Lekarz o którym piszę jest wspaniałym człowiekiem , profesjonalista a przy tym z ogromną wiedzą kardiologiczną . Uratował mojego tatę wiele razy i dzięki niemu mój synek może cieszyć się ukochanym dziadkiem . Służy pomocą w każdej chwili . Panie doktorze Dziękuję za wspaniałą opiekę przez tyle lat . Córka pacjenta Zdzisława S