Lekarze Kardiolog dziecięcy

lekarz Dariusz Rajch

ulica Makuszyńskiego 7
33-100 Tarnów

Polecam dr Rajcha jako bardzo dobrego kardiologa. Empatia i kompleksowość podejścia do pacjenta powoduje, że wizyta nie jest stresująca nawet dla pacjenta w podeszłym wieku. Przy tym właściwa diagnoza i trafność leków to potwierdzenie kompetencji dr. Rajcha.
Opinia dodana przez: Alina
Wspaniały lekarz! Dla Pana Doktora pacjent to nie przypadek czy jednostka chorobowa a przede wszystkim człowiek. Bardzo zaangazowany, cierpliwy,. Dokładnie ,informuje pacjenta o rodzaju choroby. Ma się poczucie całkowitego zaopiekowania. Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Grzegorz Chrapkiewicz

dr n. med. Jacek Baszak

Kardiolog, Internista

Centrum Medyczne Mediculum
Krasińskiego 2 lok. 41-42
20-709 Lublin

Pan Doktor niezwykle ciepło przyjął moją Mamę. Podjął się leczenia mimo, że w innych placówkach od razu skreślono pacjentkę ze względu na pesel. Polecam wszystkim Pana Doktora ponieważ tylko tacy lekarze pełni empatii i ciepła mogą leczyć ludzi ze schorzeniami serca.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Małgorzata Żach-Muzolf

Pana Tadeusza 6 pok. 19-20
10-444 Olsztyn

Pani Doktor jest wspaniała, bardzo kompetentna, empatyczna, nie zostawi pacjenta w potrzebie. Jedyna spośród wielu kardiologów która przyjęła nas w tym samym dniu, rozumiejąc obawy. naszą bezsilność i potrzebę wizyty. Poświęca bardzo dużo czasu dla pacjenta, dokładnie wszystko sprawdza, analizuje i tłumaczy. Oby takich lekarzy było jak najwięcej. Bardzo się cieszę że trafiliśmy do Pani Doktor.

dr n. med. Maciej Zarębiński

Kardiolog, Kardiolog interwencyjny

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Super fachowiec z pewną ręką, profesjonalista w dziedzinie kardiologii, bez obaw powierzyłem mu swoje życie. Miły a zarazem konkretny, z wielkim szacunkiem dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Jan Sz.

dr n. med. Maciej Suchodolski

Internista, Kardiolog

Centrum Medyczne EuCOR s.c.
ks. Gładysza 2
46-380 Dobrodzień

Bardzo kompetentny lekarz. Cierpliwy i fachowy. Potrafi pomóc w chorobach serca. Godna polecenia jest poradnia kardiologiczna EuCOR co potwierdza oprócz mnie również wiele osób.

Piotr Kurek

Kardiolog, Internista

PERPEDES
Armii Krajowej 33 lok. 1
80-819 Gdynia

Bardzo kompetentny i cierpliwy lekarz. Jestem wdzięczny losowi że trafiłem na tak wspaniałego fachowca i życzliwego człowieka. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Piotr
Wspaniały Lekarz i Człowiek . Zajął się moim mężem ,mimo,że skończył dyżur ,.Dzięki Niemu mój Mąż żyje. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Krysia

lekarz Grażyna Gordzelewska

Chrobrego 2
65-001 Zielona Góra

Z całego serca - pod opieką Pani doktor Grazyny Gordzelewskiej - bardzo polecam. Wspaniała lekarka, skuteczna, oddana pacjentom, godna zaufania jakim jest obdarzana przez pacjenta, potwierdzam wszystkie poprzednie opinie.

dr n. med. Dariusz Nowak

Kardiolog

Grupowa Specjalistyczna Praktyka Lekarska A.D. Nowak s.c.
Szubińska 83
85-312 Bydgoszcz

Wspaniały Pan doktor . Miły życzliwy nie spieszy się na wizycie .wszystko dokładnie omówi .Dokładnie wysłucha pacjenta to ważne .Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa że trafiłam pod doktora skrzydła .Pani w rejestracji też miła bardzo .Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za okazaną pomoc oraz troskę . Wychodzac z gabinetu czułam się zaopiekowana;))♥️
Opinia dodana przez: Janette

dr Barbara Stanula

N ZOZ Centrum Medyczne Eskulap
ulica M. Dąbrowskiej 24
33-100 Tarnów

Pani dr Barbara jest naprawdę b. dobrym fachowcem. I do tego normalnym, bez fochów i dąsów. Nadto zawsze dokładnie zbada, doradzi, dobierze badania i skuteczne leki. Polecam ją z całego serca sercowcom. Tacy wszyscy powinni być lekarze.
Opinia dodana przez: Paweł

dr hab. n. med. Andrzej Wykrętowicz

ulica Szeherezady 81
60-195 Poznań

Pan Profesor to bardzo życzliwy, otwarty, kompetentny lekarz, cierpliwy, wyjaśnia wszystko dokładnie, że zrozumieniem. Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Marek Kula

Kardiodent
ul. Królewska 56 lok. 2
30-045 Kraków

U Pana doktora leczę się wiele lat. Swoim ogromnie sympatycznym podejściem do pacjentów popartym ogromną wiedzą medyczną i doświadczeniem zyskał wielu stałych pacjentów, a mnie przywiązał do siebie. Dzięki jego staranności pomimo swoich 84 lat mam układ krążenia w normie. Mojej małżonce przed laty uratował życie, do dzisiaj się nami opiekuje, będąc uczynnym na każde wezwanie.
Opinia dodana przez: Aleksander Szumański

dr n. med. Edward Tracewski

Kardiolog dziecięcy

Chopina 21 lok. 28
65-032 Zielona Góra

Lata temu chodziłem do doktora na badania kontrolne po chorobie. Teraz uczęszczam tam z wlasnymi dziećmi. Przez te lata nic się nie zmienia (może poza sprzętem), rewelacyjny lekarz i przemiły człowiek. Wytłumaczy, pokaże, uspokoi. Polecam :)
Opinia dodana przez: Tomek
Nie mogłam mieć większego szczęścia jak to, że trafiłam do profesora Dąbrowskiego. Niesamowicie opiekuńczy, z ogromną kulturą osobistą i wiedzą. Nie spotkałam wcześniej takiego lekarza jak również człowieka. Anioły są też na ziemi !
Opinia dodana przez: Coffee31
{'id': 20562, 'name': u'Grodzisk Mazowiecki'} Internista
                                       lekarz Tomasz Zieliński

lekarz Tomasz Zieliński

NZOZ Optima
ul. Bairda 56 lokal 7
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Stefan J.Znakomity lekarz,5gwiazdek to za niska ocena wiedzy,doświadczenia i i podejścia do pacjenta.P-czas drugiej wizyty dokładnie wyjaśnił mi wyniki wcześniejszych dokładnych badań i rozwiał moje obawy co do stanu mego zdrowia, a nawet wykrył p-czas badania serca zapalenie oskrzeli,które ignorowałem .Nie zastrzega dla siebie monopolu na leczenie,docenia także współpracujących lekarzy.Przepraszam P.Doktorze za nie zrozumienie P.wyjaśnień dotyczących mego stanu zdrowia p-czas 1 wizyty.Polecam wszystkim ,na pewno uzyskacie dokładną diagnozę i poradę ...

dr n. med. Piotr Kończakowski

Kardiolog, Lekarz sportowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MADA-MED"
Wolności 109
41-500 Chorzów

Świetny diagnosta.Z ekg potrafi odczytać niemal wszystko i wskazać na występowanie chorób współistniejących. Przy tym jest cierpliwy.

lekarz Daria Cisło

Familijna 32
51-361 Wrocław

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz wszystko szczegółowo wyjaśnił. Miła i profesjonalna Pani kardiolog. Fachowa pomoc lekarska. Przepisane leki na nadciśnienie niedrogie. Polecam!

dr n. med. Renata Jawniak

Kardiolog dziecięcy

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Najlepsza kardiolog na świecie! Świetne podejście, dużo cierpliwości, podziwiam za ten spokój i wyciszenie.
Opinia dodana przez: anonim

dr hab. n. med. Adrian Doroszko

Akademia Klinik Medycznych
Borowska
Wrocław

Połączenie profesjonalizmu najwyższej klasy z ogromną uprzejmością, kulturą osobistą i empatią. Czyli ewenement w obecnych czasach.
Opinia dodana przez: Tomasz