Lekarze Kardiolog dziecięcy

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

ICZMP
łodź, ul. Rzgowska 271/279
93-338 Łódź

Pani doktor jest wspaniałą osobą mającą bardzo dużo empatii dla drugiego człowieka. W pracy 100% profesjonalizmu. Mojego syna leczy od urodzenia czyli już od ponad 14 lat. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy pod opiekę medyczną Pani Katarzyny Młudzik.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Małgorzata Zierkiewicz

ulica Róży Wiatrów 13/8
53-023 Wrocław

Sprawnie dokładnie i merytorycznie. Miłe i profesjonalne podejście pani dr Zierkiewicz do pacjenta.Polecam,z pewnością wrócę na wizytę kontrolną !!!

lekarz Jan Szczogiel

Katowice

Lekarz bez zastrzeżeń , Nic dodać , nic ująć.Profesjonalista w 100 procentach . Godny polecenia .

lekarz Renata Wysocka-Korpak

Gabinet Stomatologiczny "M-DENT" - Sądeckie Centrum Stomatologiczne
Sienkiewicza 49
33-300 Nowy Sącz

jestem w Pani Dr Renacie zakochana ,wspaniały człowiek,cudowna kobieta i kompetentny lekarz . Pomaga mojej całej rodzinie dojsc do zdrowia i to z dobrym skutkiem .Polecam
Świetny jsko specjalista i jako człowiek
Doskonały specjalista! To mój lekarz prowadzący, do którego chodzę na wizyty kontrolne tj. (EKG, echo serca, holter EKG) do Unicardii na Kluczborskiej przy Szpitalu JP II. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Bardzo miły i rzetelny, jeśli mam problem, poświęca mi tyle uwagi ile naprawdę potrzebuję. A poziom usług w Unicardii nie do porównania z NFZ... Sprzęt najwyższej klasy!
Opinia dodana przez: Marlena

dr hab. n. med. Bożena Szyguła-Jurkiewicz

RADAN - MED
ul. BASZTOWA 3 GLIWCE
44-100 Gliwice

Tak sympatycznej,miłej i zaangażowanej w moją chorobę nie spotkałam żadnej Pani doktor ani doktora !przemiła Pani Doktor,poświęciła mi sporo czasu ,zleciła badania których innym lekarzom było zawsze ciężko,czuć to poprostu że ma chęć pomóc mi...mam nadzieję że wkrótce poczuje się lepiej... polecam z czystym sumieniem wszystkim . dziękuję Pani Doktor ♥️ mnie akurat przyjęła w gabinecie w Medicover....pielęgniarki też są bardzo miłe tam ☺️
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Tomasz Senderek

Kraków

Pierwszy raz spotkałam się z tym, że lekarz zauważył nie tylko problem, z którym się do niego zgłosiłam, ale przepisał leki na zupełnie inną dolegliwość, na którą nikt inny nie zwrócił uwagi i wydawała się czymś, z czym trzeba po prostu żyć. Zapytał też, czy badam znamiona, na co też nikt nigdy nie zwraca uwagi. Rzadko spotyka się lekarza, który wykazuje takie zainteresowanie pacjentem.

lekarz Grażyna Zadrozińska

Kardiolog, Kardiolog dziecięcy

Szosa Chełmińska 54 b/4
87-100 Toruń

Lekarz wart polecenia, wie co robi. Wszystko bardzo precyzyjnie tłumaczy ta temat choroby. Na prawdę polecan

dr Andrzej Hasiec

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42
04-628 Warszawa

Za mała skala oceny,ponieważ ten człowiek zasługuje na co najmniej 10 punktów we wszystkim!Bardzo dobry lekarz to za mało powiedziane. Niesamowity młody człowiek, bardzo kompetentny, otwarty na pomoc pacjentom, troskliwy i wyposażony w ogromną wiedzę. Już jest świetnym kardiologiem a rokuje na wybitnego elektrofizjologa! Na swojej drodze nie spotkałam jeszcze bardziej kompetentnego lekarza. Swoim poziomem wykształcenia i komunikacji z pacjentem dorównuje profesorowi Szumowskiemu. Ablacja przeprowadzona przez doktora to sama przyjemność...zero ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Tomasz Lepich

prywatny gabinet okulistyczny
graniczna 49b
Katowice

Bardzo dobry lekarz potrafi wysluchac i stara sie pomoc godny zaufania ma podejscie do pacjenta .polecam kazdemu.Dziekuje za wszystko.
Opinia dodana przez: Felicja Kozdroj
Bardzo polecam. Kompetentny, miły, umie słuchać pacjenta. Tłumaczy spokojnie, nie zbywa pacjentów i ich pytań zdawkowymi odpowiedziami.
Opinia dodana przez: Grażyna
Bardzo dobry lekarz, bardzo pomogł mojej mamie, dziękuję za kompetentną pomoc i serce do pacjenta. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Marek Król

Przeniesiona !!! Zabrska 14/3
al. Korfantego 5 (Unimed)
40-005 Katowice

Wspaniały lekarz - profesjonalista w swej dziedzinie. Dzięki zabiegowi którego nie podjęli się inni lekarze (wszczepienia stentów) dzisiaj biegam na 4 piętro bez zadyszki i bólu. Jako pacjent jestem bardzo wdzięczny i polecam każdemu kto wymaga opieki kardiologicznej.
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Mariusz Szczerbowski

Górki 24
46-030 Zagwiździe

Rzeczowy, kompetentny i życzliwy lekarz. Pełen profesjonalizm. Podejście do pacjenta wzorcowe, merytoryczne i ludzkie. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Katarzyna Pieńkowska

IRMED
ul. Tyszkiewicza 13
01-157 Warszawa

Szkoda, że nie ma skali do 10. Ja bym dała 10. Wspaniały lekarz, niezwykle kompetentny. Dokładnie wszystko tłumaczy, jest przewidująca, dociekliwa i dokładna. Poza tym to wyjątkowo miła osoba, pełna empatii i zrozumienia. Tylko życzyć wszystkim by, gdy zajdzie potrzeba trafili na takiego lekarza. Tak trzymać Pani Doktor!
Opinia dodana przez: Agnieszka

Anna Rieger-Kaczanowska

Centrum Medyczne Gamma
01-785 Warszawa

Pani doktor to profesjonlistka w swojej dziedzinie wspaniały człowiek i lekarz dziękujemy za opiekę żona pacjenta po wylewie
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Bogusław Derlaga

Szpital specjalistyczny im T.Szczeklika
ul Szpitalna 3
33-100 Tarnów

Lekarz-profesjonalista, konkretnie i rzeczowo przedstawia problem, potrafi wesprzeć słowem. Polecam! Chwalę personel medyczny oddziału kardiologii inwazyjnej, której pan doktor jest ordynatorem. Wdzięczna pacjentka, Barbara

lekarz Janusz Jaksik

cor
liburnia 8
Cieszyn

P. Dr Jaksik - lekarz z powołania, bardzo miły kontakt z pacjentem, cierpliwy, pełen empatii. Mam zaufanie do tego lekarza. Poświęca czasu każdemu pacjentowi sporo, nie tzw. odfajkowywania. Tam czuje się kompetencję fachowca, specjalisty. Otwarty na człowieka i wnikliwie sąduje problem zdrowotny chorego.. Jestem b. zadowolona z każdej wizyty u tego doktora. Takich nam lekarzy POTRZEBA!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Irena Osman

Diabeta-Care
Piłsudskiego 44
59-300 Lubin

Lekarz z powołani !!, uprzejma, cierpliwa, dużo czasu poświęca pacjentowi, uśmiechnięta, z dużym stażem, kompetentna