Lekarze Kardiolog dziecięcy

Pani Doktor jest zdecydowanie w ścisłej czołówce lekarzy na świecie. W moim przypadku w czasie jednej wizyty zdziałała więcej niż dziesiątki lekarzy w ciągu 10 lat. Przez lata miałem problemy ze stawami, i z tego powodu odwiedziłem wielu lekarzy reumatologów. Ze względu że, chorować zacząłem na początku szkoły średniej uznano że, moje problemy spowodowane są zbyt szybkim wzrostem, tzw. "bóle wzrostowe". Dolegliwości te miały przejść po kilku latach. Niestety mój ...

lekarz Sebastian Słomka

BARLICKI
kopcińskiego 22
90-131 Łódź

Pan Dr Sebastian Słomka to najlepszy lekarz na świecie.Leczę się u Pana Dr od wielu lat .Wielka wrażliwość i oczywiście profesjonalizm, najwyższej klasy. Miałam szczęście,że z moim chorym sercem trafiłam do Dr Sebastiana Słomki.Uratował mi życie,zawsze będę za to wdzięczna a co do oceny to nie ma takiej skali, najwyższa.!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Jarosław Goldman

Gabinet Jarosław Goldman
Saperska 6/12A
59-220 Legnica

Doktorzy Nauk Medycznych, Profesorowie i Lekarze to Skarb Naszego Narodu. WIELCY LUDZIE. Doktor Jarosław Goldman do takich Ludzi należy. Poświęcił mi dużo czasu, wnikliwie zapoznając się z moimi chorobami współistniejącymi, żeby dobrać dla mnie odpowiednie leki, po których czuję się o niebo lepiej. Cenię Doktora za Przeogromną Wiedzę Medyczną, za Rzeczowość, Skrupulatność, Profesjonalizm i Intuicję. Chylę czoła przed Takimi Ludźmi jak Doktor. CHWAŁA IM ZA TO, że SĄ. Mam to ...
Opinia dodana przez: Bolesława

dr hab. n. med. Maciej Wójcik

Kardiolog, USG

Elkardia - Lubelskie Centrum Kardiologii
Rotmistrza Witolda Pileckiego 23/20
20-091 Lublin

Myślę, że chcą mieć Państwo na swojej stronie aktualne dane o lekarzu: 1. dr hab. n. med. Maciej Wójcik, http://www.umlub.pl/studenci-i-doktoranci/sprawy-naukowe/sprawy-naukowe-ii-wydzialu-lekarskiego/pstepowania-habilitacyjne/ 2. w Luxmed Lublin nie przyjmuje od 4 lat, W idealmedzie nie przyjmuje od 2 lat. Obecny adres udzielania świadczeń: Elkardia | Lubelskie Centrum Kardiologii ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 23/20, 20-091 Lublin tel. 81-565 70 75, fax: 81 - 463 96 83 www.elkardia.pl, rejestracja@elkardia.pl facebook.com/elkardia.lubelskie.centrum.kardiologii
Opinia dodana przez: Elżbieta Wójcik

dr Rafał Wojnar

Śląskie Centrum Chorób Serca
Szpitalna
Zabrze

Wspaniały ośrodek z dobrymi profesorami, którzy stworzyli wspaniały zespół lekarzy, a wśród tego zespołu jest lekarz, tóry swa przece traktóje jak misje i potrafi swym podejsciem stworzyć takom atmosferę że ucieka gdzies strach przed choroba.

lekarz Artur Fuglewicz

Róży Wiatrów 9A
Wrocław

Lekarz budzący ogromne zaufanie swoją widoczną kompetencją. Co najważniejsze: nie śpieszy się, poświęca całą swoją uwagę pacjentowi i tłumaczy wszystko w sposób jak najbardziej przystępny. Będę do niego wracał (choć mam nadzieję, że jak najrzadziej :-)).
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Katarzyna Łojewska

WIELOSPECJALISTYCZNY SZPITALW W NOWEJ SOLI
NOWA SÓL
Nowa Sól

Słowa ogromnej wdzięczności kieruję na ręce Pani Doktor Katarzyny Łojewskiej. Nie są one jednak w stanie przekazać wielkiego i serdecznego podziękowania za znakomicie wykonany zabieg ablacji, leczenie i troskliwą opiekę. Włożyła Pani dużo zaangażowania dla polepszenia stanu mojego skołatanego serca. Wspólnie z żoną oraz całą rodziną wyrażam duży szacunek i uznanie dla niespotykanej kompetencji oraz niesamowitej fachowości w swojej specjalizacji. Dziękuję za leczenie, wielką serdeczność i życzliwość oraz profesjonalizm oraz ...
Opinia dodana przez: Wiesław
{'id': 42358, 'name': u'Toru\u0144'} Internista
                                       lekarz Barbara Kwiatkowska

lekarz Barbara Kwiatkowska

Prywatna Praktyka Lekarska Kardiologiczno-Internistyczna Barbara Kwiatkowska
Broniewskiego 4/8
Toruń

Leczę się u Pani Doktor już kilka lat. Nie tylko wyprowadziła kwestie kardiologiczne, ale także rozwiązała problem z niedobrem witaminy B12 czy niskim poziomem Hemoglobiny. Oprócz wysokiego poziomu merytorycznego każda wizyta przebiega w miłej atmosferze i Pani Doktor zawsze wszystko szczegółowo wyjaśnia i odpowiada na moje pytania.
Opinia dodana przez: Jarek
Jestem pacjentem od 2001 roku i nigdy nie żałowałem tej decyzji. Potrafi pomóc nie tylko z zakresu kardiologii ale w wielu innych życiowych sprawach pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Jerzy
Leczę się u Pana Profesora już 8 rok .Trafiłam tam po rozległym zawale .Bardzo cenię Pana Profesora nie tylko za to ,ze jest profesjonalistą w dziedzinie medycyny ,ale tez super cierpliwym Człowiekiem i bardzo skromnym czasami zaniepokojona moją chorobą zadaję dużo pytań i nigdy nie spotkałam się nawet z maleńkim zniecierpliwieniem ze strony Pana Profesora odpowiada na wszystkie moje pytania nawet te " głupiutkie " Bardzo dziękuje ,ze Pan jest ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Andrzej Błaszkowski

Kardiolog, Diabetolog

3 Maja 12
34-200 Sucha Beskidzka

Bardzo dobry i miły lekarz.Przeprowadza dokładny wywiad i badanie.Gabinet bardzo dobrze zaopatrzony. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam .
Opinia dodana przez: Bożena

Wojciech Wróbel

Szpital Biziela
siewna
Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz. Uratował życie mojej Mamy :) Dziękuję za opiekę i fachowe podejście. Polecam z czystym sercem. Lekarz przesympatyczny i wyrozumiały dla pacjenta.

lekarz Anna Jarocka

Centrum Kardiologii Allenort
Szczecinek

Pani doktor Jarecka, to lekarz z powołania, znakomity kardiolog, kompetentna, troskliwa , pyta i słucha. Pani doktor wykonała u mnie zabieg koronarografii, zrobiła to w sposób perfekcyjny. Polecam wszystkim , którzy mają problemy kardiologiczne.
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Piotr Sobański

wojewócki szpital bydgoszcz
Bydgoszcz

Taki chyba Wyjątkowy !!! Wszystkie odpowiedzi są prawdziwe.Obecnie przebywa prawdopodobnie za granicą.

Ewa Lichtor-Sarzyńska

Kardiolog dziecięcy

Przychodnia przy ul. Łowieckiej
ulica Łowiecka 24
50-220 Wrocław

100 % zainteresowania naszym problemem.Pani doktor poradziła jak rozwiązać kłopot z jakim przyszliśmy . Zostałam poinformowana jakie badania dodatkowe należy synkowi wykonać . Wizytę oceniam pozytywnie. Lekarka jest dokładna i stara się doradzić w celu dalszej diagnostyki. Pani Doktor jest bardzo sympatyczna i ciepła.
Opinia dodana przez: Gosia

dr n. med. Wacław Burak

Zwycięstwa 63 lok. 3
Gliwice

Lekarz z powołania, tacy lekarze to gatunek na wymarciu. Pan Doktor niezwykle kompetentny, uprzejmy, fachowy, ma czas dla pacjenta nie na zasadzie płac pan i idź już sobie. Generalnie nie lubię lekarzy, ale przebywanie obok takiego fachowca to przyjemność dla pacjenta. Życzę Panu Doktorowi 120 lat w zdrowiu. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Anna
Hawana i Kopa-Kabana. Słońce, upał i te cygara. Polecam każdemu. Teraz będzie Casablanka, Afryka Północna, dzika i to jest to !!! Może echo będzie słychac ? A jak nie, to sobie zbadam, żeby nie skoczyło do 220. Inaczej zejście pewne !!!
Opinia dodana przez: Witold Cygaro

lekarz Katarzyna Grudzień-Chmielewska

ul. gen. Sikorskiego 18/3
86-300 Grudziądz

Lekarz godny polecenia. Na pierwszej wizycie postawiła własciwą diagnozę i dzięki temu szybko trafiłam na zabieg do Bydgoszczy.
Opinia dodana przez: Stanisława

lekarz Łukasz Kulak

32-500 Chrzanów

P R O F E S J O N A L I Z M !!! S E R C E dla serca . Dziękuję za przeprowadzony zabieg oraz opiekę lekarską
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Grzegorz Muskała

Kardiolog, Internista

Kościuszki 12 lok. 2
57-300 Kłodzko

Nie spotkalem nigdy lekarza ktory poswiecil by mi tyle czasu, wszystko dokladnie wytlumaczyl, byl tak mily i kompetentny jak pan doktor Muskala. Naprawde polecam