dr Karina Papikian

2,5

nie wiem w jaki sposób ta kobieta stała się lekarzem. poziom jej niekompetencji jest porazający - wmawianie chorób, nieodróznianie pecherzyków graffa od zmian, wmawianie kłykcin, nadżerek - wyszłam załamana z wizyty u niej

Odradzam tego lekarza!!!Kilka lat temu trafiłam na oddział położniczy do szpitala w którym pracowała Pani doktor i niestety trafiłam na nią rodząc dziecko, jej niekompetencja skończyła się ciężkim porodem kleszczowym bo Pani doktor zapomniała, że rodzące się nacina!!!!przez co miałam pękniecie 3 st. a dziecko by się udusiło!!!Przez tą babę przeżyłam w czasie porodu prawdziwy koszmar,gdyby nie interwencja ordynatora który użył kleszczy straciła bym dziecko bo ta baba nie potrafi posługiwac się kleszczami umie tylko krzyczec na rodzącą kobietę.

Dzięki niej mam cudownego synka. Wcześniej chodziłam po wielu "profesorach" którzy kierowali mnie na najróżniejsze badania, niepotrzebnie. Dr Papikian zauważyła torbiele, które szybko wyleczyliśmy. Męża też skierowała do kompetentenego lekarza, który też szybko się wyleczył. Teraz chyba przydałaby się córeczka do pary;). Wiem na pewno kto będzie prowadził moją ciążę:)