lekarz Karol Elster

Lekarz nie umie odczytywać USG, które wykonuje. Postawił błędną diagnozę przez co pogłębił chorobę. Jak można nie rozpoznać zespołu cieśni nadgarstka, no chyba że się jest zupełnym ignorantem. W takim razie proponuję zmian zawodu...!!!

Bardzo niegrzeczny,arogancki, nie potrafi podjąc decyzji czy należy zlecić badania, odsyła do rodzinnego.

Słyszałem o dr Elsterze wiele opinii, na ich podstawie byłem pewien że ma powyżej 50. Ten facet ma trzy krzyżyki i rękę cyborga sterowaną komputerem! Panie, daj mi spotykać tylko takich lekarzy!

Panie, daj mi spotykać tylko takich lekarzy!

To moja pierwsza wizyta u ortopedy, wiec nie mam porownania. Lekarz przyjemny, kompetentny, dokładnie wytłumaczyl problem i sposob leczenia. Halina