mgr Karol Mulczyński

Dietetyk

Mgr Karol Mulczyński -dietetyk absolwent Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy UMK w Toruniu. Od 2002 roku zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Lesznie na stanowisku starszego asystenta mgr dietetyki.

Od 2012 roku wykładowca akademicki w Wyższej Szkole Humanistycznej im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie (odpowiedzialny za przedmioty: dietetyka pediatryczna, żywienie człowieka zdrowego i chorego, praktyczne układanie jadłospisów, edukacja i poradnictwo ży...

Pan Karol bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta, szczegółowo analizuje problem pacjenta i dobiera właściwą dla niego dietę. Można mu w pełni zaufa i powierzyć leczenie. Polecam z czystym sumieniem!!!

Byłam miesiąc temu i schudłam dzięki Panu Karolowi 4kg. Bardzo się cieszę i polecam.

Bardzo miły pan, podchodzi indywidualnie do pacjenta, poświęca bardzo dużo czasu, aby jak najlepiej zaplanować dietę. Jestem z niego bardzo zadowolona, można zawsze na niego liczyć, zadzwonić z pytaniami.Polecam jak najbardziej pana Karola.

Pan dietetyk jest osobą kompetentną, fachową. W jadłospisie uwzględnił moją jednostkę chorobową oraz to czego nie lubię jeść. Dieta jest dostosowana do mojego portfela, który nie należy do osoby zamożnej. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!!

Pan dietetyk jest osobą kompetentną, fachową.
W jadłospisie uwzględnił moją jednostkę chorobową oraz to czego nie lubię jeść.
Dieta jest dostosowana do mojego portfela, który nie należy do osoby zamożnej.
Jestem bardzo zadowolona. Polecam!!