lekarz Karol Sudoł

2,2
2,4
2,1

Doktor Sudoł prowadził moją ciążę przez pierwszy cztery miesiące i na prawdę nikomu nie polecam tego lekarza. Chociaż wizyty były z NFZ to nie znaczy że lekarz powinien zapominać o pewnych badaniach albo lekceważyć prośby pacjentki o skierowanie na dodatkowe badania. Przykład nie zostało mi wykonane obowiązkowe badanie KTG.

Pan karol sudoł według mnie jest naj lepszym lekarzem u jakiego kiedykolwiek byłam

Jest dobrym lekarzem. Pomijając fakt, iż będąc w ciąży czasami musiałam dopominać się o skierowanie na morfologię, to z prowadzenia ciąży przez tego lekarza jestem zadowolona.

dr Sudoł prowadził mi całą ciąże , na początku był poważny wręcz sztywny ale z czasem to sie zmieniło, nadal korzystam z jego usług i nie mam zamiaru zmieniac

Ten lekarz odbierał mi poród. Był wyniosły, gburowaty, bardzo niemiły. Nie polecam go nikomu.

Od lat leczę się u doktora Sudoła. Uważam, ze jest bardzo dobrym fachowcem,ma ogromną wiedzę oraz wspaniałe podejście do pacjentów. Zawsze uśmiechnięty, dowcipny, uprzejmy w stosunku do pacjenta. Polecam wszystkim szukającym fachowej porady

bylam pod opieka tego lekarza podczas pobytu w szpitalu jak i pozniej w przychodni -i,,,,nie polecam i wszystkim odradzam czasami rutyna gubi nie zawsze wiek i doswiadczenie jest z zyskiem dla pacjenta zero uprzejmnosci usmiechu na zadawane pytanie ironiczny usmiech lub zdawkowa odpowiedz co ulatwia kontaktu lekarz-pacjent wizyty stresujace z oczekiwaniem z czego tym razem doktor mnie wysmieje:((